Získajte viac zo série Z, plaťte menej

Od dnes opäť Nikon šetrí vaše peňaženky. Začína obľúbená akcia Ušetri s Nikon a potrvá viac ako dva mesiace, počas ktorých získate produkty z mirrorless série Z a ďalekohľady Prostaff 3S so zľavou až do 400 € z pôvodnej ceny.

Vyberte si z ponuky to, čo vám najviac vyhovuje.

Model Z 7 (-200 €) je stále obľúbeným modelom z prvej generácie mirrorlessov Nikon najmä pre tých, ktorí potrebujú vysoké rozlíšenie výstupu.

200 € ušetríte aj pri kúpe nových modelov Z 7II a Z 6II, ktoré v porovnaní s pôvodnými modelmi priniesli niekoľko vylepšení ako druhý slot pre SD karty, plnohodnotný vertikálny grip, zrýchlenie AF, operačných časov a 4K 60p v 8 bit.

Z 5 je príjemný full frame foťák, ekonomickejšia verzia Z 6, ktorá nájde využitie v rukách krajinárov, blogerov, fotografov scenérií, zátiší, jedla a bude dobrým spoločníkom na cesty a výlety. Pri kúpe tela Z 5 ušetríte 100 €.

No a ušetriť „stovku“ na APSC-éčkovej Z 50 tiež nie je na zahodenie. Malý šikovný spoločník na každý deň. Na výlety aj dovolenky ho jednoducho pribalíte aj do väčšieho vrecka či malého batohu. Je kompaktný a neváži skoro nič, ideálny, ak chcete chodiť naľahko.

Akciová ponuka zahŕňa aj sady, rôzne kombinácie týchto fotoaparátov so Zetkovými objektívmi prípadne FTZ adaptérom, aby ste mohli naďalej plnohodnotne využívať svoje objektívy s bajonetom F. Viacero z týchto kombinácií aj samostatne predávaných objektívov prešlo testom na Nikonblogu. Informácie a skúsenosti z ich používania vám možno pomôžu pri výbere toho, čo potrebujete. 😊  

Setový objektív NIKKOR Z 24-70 mm f/4 S je kvalitným štandardom, ktorý so Zetkami vytvorí na váhu a veľkosť príjemné kombo s veľmi solídnym výstupom. Pri kúpe objektívu v sade s fotoaparátom ušetríte až do 400 €, samostatne 200 €. Taký istý rozsah, ale s vyššou svetelnosťou ponúka NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S z vyššej triedy objektívov s lepšími optickými vlastnosťami Superior. Ak hľadáte štandardný svetelný zoom na rýchlu reportáž, svadbu, šport, reklamu alebo čokoľvek s vysokými nárokmi, už ste našli. Teraz ho kúpite o 200 € výhodnejšie.

Na akciu, dokument či reportáž je skvelou voľbou širšie ohnisko, ktoré ponúka zoom NIKKOR Z 14-30 mm f/4 S. Ušetríte na ňom 200 €.

Redakčným testom prešla aj trojica pevných objektívov. Každý z nich v akcii kúpite lacnejšie o 100 €. NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S je opticky nekompromisný, ukážkovo ostrý, rýchly a presný. NIKKOR Z 50 mm f/1,8 S má štandardný uhol záberu podobný ľudskému zraku, je nám prirodzený. Kompaktnosťou sa síce nedá porovnať so „zrkadlovkovými“ päťdesiatkami, ale jeho výstup je porovnateľný aj s najťažšou a hodne drahšou konkurenciou. No a ak hľadáte dokonalý „portreťák“ určite pri výbere nezabudnite zvážiť NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S.

Pri nákupe Z 50 so setovým štandardným objektívom aj teleobjektívom ušetríte po 100 €, a ak sa vám budú pozdávať oba v kombinácii, tak 150 €. Aj keď sú to papierovo objektívy základnej triedy, ponúkajú veľmi dobrý výsledok. Nikon Z 50 s NIKKOR Z DX 50-250 mm f/4,5-6,3 VR vám krásne priblíži scénu napríklad aj pri športe a s NIKKOR Z DX 16-50 mm f/3,5-6,3 VR zvládnete aj blízke zábery produktov.

To nie je všetko, ďalšie produkty zahrnuté do akciovej ponuky nájdete na obrázku.

Akciová ponuka UŠETRI až 400 € platí od 14. mája do 19. júla 2021 u autorizovaných predajcov a v Store Nikon. Viac info: usetrisnikonom.sk

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.