Kategória "Správy"

Ušetrite na Nikon F objektívoch

Po výhodných akciách, pri ktorých mali príležitosť ušetriť tí, ktorí sa rozhodli pre Nikon mirrorless systém Z prišiel rad aj na vás fotografov, ktorí ste verní zrkadlovkám.
Do 30. septembra 2020 môžete využiť 10% zľavu na všetky objetívy s bajonetom F.

Vyšehrad pre National Geographic podľa Petra Jana Juračku

Stalo sa vám už, že ste dostali ponuku, o akej ste snívali? Myslím teraz fotografickú. Takú, ktorú sa nedá odmietnuť, aj keď je mimo vášho žánru? Nafotiť sériu fotografií pre National Geographic, to by naozaj mohla byť práve takáto ponuka. A pošťastila sa Petrovi Janovi Juračkovi.

Štyri ocenenia EISA pre fotoaparáty a objektívy Nikon

Technológie si míľovými krokmi vo vývoji a neustálom pokroku razia miesto do našich domácností či na pracoviská. Dizajn, funkčnosť aj kvalitu posudzujeme nielen my spotrebitelia, ale samozrejme aj odborníci, ktorí vedia v konkurencii výrobkov rôznych značiek nájsť tie najlepšie. EISA

K2 vlastnou cestou Kláry Kolouchovej

Klára Kolouchová sa pred rokom, po tom čo vystúpila na najnebezpečnejšiu horu sveta K2, stala prvou Češkou, ktorá zdolala tri najvyššie hory sveta. Klárinu cestu zdokumentovala filmárka Jana Počtová. Film K2 vlastnou cestou sa premieta v českých kinách.

Aktualizácia firmvéru pre mirrorless fotoaparáty série Z

Nikon ohlasuje aktualizáciu firmvéru pre Nikon Z 50 s podporou automatického zaostrovania s detekciou zvierat a u všetkých modelov Z podporu nových telekonvertorov predlžujúcich ohniskovú vzdialenosť objektívov.

Priblížte si svet telekonvertormi Nikon Z

Spoločnosť Nikon dnes predstavuje dva telekonvertory Z, ktoré predlžujú dosah kompatibilných objektívov NIKKOR Z. TELEKONVERTOR Z TC-1,4x poskytuje používateľom o 40 % väčší dosah a TELEKONVERTOR Z TC-2,0x umožňuje používateľom zdvojnásobiť dosah.

Fotoaparát ako plne funkčná WEB kamera

Nikon vyvíja softvér Webcam Utility, ktorý umožní mirrorless a digitálne zrkadlovky Nikon používať ako vysoko kvalitnú webkameru.

Nikon škola je tu opäť pre všetkých, ktorí sa chcú učiť!

Nikon škola opäť otvorila svoje brány pre všetkých nadšencov fotografovania! Možno to znie neaktuálne „chodiť do školy”, veď sú prázdniny a všetko sa aj tak dá nájsť na internete. Ale osobný kontakt a vzájomnú interakciu video návod nikdy plne nenahradí.

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.