Kategória "Správy"

Nový firmvér. Nová súprava pre video. Nové možosti.

Už pri uvedení najnovších mirrorless modelov Z 6II a Z 7II sľúbila spoločnosť Nikon update firmvéru, vďaka ktorému sa užívatelia dočkajú ďalšieho zlepšenia funkcií najmä v oblasti videa. Teraz prichádza s aktualizáciou a súpravou pre natáčanie videa na vyššej úrovni.

Zvečni svoje vízie. Vezmi foťák, choď a tvor.

Tvorte kreatívne s novým Nikonom Z 5. Teraz kúpite so zľavou 150 € telo Z 5 a rovnako všetky dostupné súpravy. Z 5 je skvelou ekonomickou voľbou medzi mirrorless foťákmi. Magazín DP REVIEW mu po teste udelil GOLD AWARD.

Nikon Film Festival: súťaž krátkych fimov otvorená

Nikon podporuje tvorbu krátkych filmov. Aktuálne je spustený 11. ročník Nikon Film Festival. Do 17. februára 2021 12:00 môžu autori posielať svoje krátke filmy v dĺžke 2 minúty a 20 sekúnd na tému „GAME“ („HRA“).

Softvér Utility Webcam umožňuje používať fotoaparát ako webkameru

Pre majiteľov kompatibilných fotoaparátov Nikon prichádza spoločnosť s možnosťou premeniť fotoaparát na kvalitnú webkameru. Potrebné je k tomu si stiahnuť software Webcam Utility na webových stránkach Nikon centra sťahovania, nainštalovať ho do počítača a prepojiť ho s fotoaparátom cez USB kábel.

Ušetrite na Nikon F objektívoch

Po výhodných akciách, pri ktorých mali príležitosť ušetriť tí, ktorí sa rozhodli pre Nikon mirrorless systém Z prišiel rad aj na vás fotografov, ktorí ste verní zrkadlovkám.
Do 30. septembra 2020 môžete využiť 10% zľavu na všetky objetívy s bajonetom F.

Vyšehrad pre National Geographic podľa Petra Jana Juračku

Stalo sa vám už, že ste dostali ponuku, o akej ste snívali? Myslím teraz fotografickú. Takú, ktorú sa nedá odmietnuť, aj keď je mimo vášho žánru? Nafotiť sériu fotografií pre National Geographic, to by naozaj mohla byť práve takáto ponuka. A pošťastila sa Petrovi Janovi Juračkovi.

Štyri ocenenia EISA pre fotoaparáty a objektívy Nikon

Technológie si míľovými krokmi vo vývoji a neustálom pokroku razia miesto do našich domácností či na pracoviská. Dizajn, funkčnosť aj kvalitu posudzujeme nielen my spotrebitelia, ale samozrejme aj odborníci, ktorí vedia v konkurencii výrobkov rôznych značiek nájsť tie najlepšie. EISA

K2 vlastnou cestou Kláry Kolouchovej

Klára Kolouchová sa pred rokom, po tom čo vystúpila na najnebezpečnejšiu horu sveta K2, stala prvou Češkou, ktorá zdolala tri najvyššie hory sveta. Klárinu cestu zdokumentovala filmárka Jana Počtová. Film K2 vlastnou cestou sa premieta v českých kinách.

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.