Kategória "Správy"

Ušetri s Nikonom Zima 2021

Ušetriť s Nikonom môžete opäť v zimnej akcii. Zľavy až do 200 € teraz dostanete na mirrorless aj DSLR fotoaparáty a objektívy a na ďalekohľady.

Štyri ocenenia EISA pre Nikon

Ako každý rok, aj tento rok EISA vyhlásila ocenenia pre najlepšie produkty v oblasti digitálnych zobrazovacích prostriedkov. Nikonu sa podarilo získať rovno 4 ocenenia, dve za fotoaparáty a dve za objektívy.

Akciová ponuka, tentokrát na zrkadlovky!

Nižšia cena vždy poteší. Nikon pripravil ďalšiu letnú akciu na svoje produkty. Ku ešte stále aktuálnej akcii Ušetri s Nikonom sa pridáva aj Trade-in bonus!

Z 7II: Rodený krajinár

Krajinári majú na svoju techniku špecifické požiadavky. Kvalita obrazu sa u nich nutne spája  s termínmi vysoké rozlíšenie či veľký / široký dynamický rozsah. No to nie je všetko.

Diaľkový systém pre profíkov NX field

Novinkou dnešného dňa je aj NX field určený pre športových a reportážnych fotografov. Ide o riešenie pre diaľkové snímanie fotografií. Stlačením spúšte na jednom fotoaparáte spustíte niekoľko ďalších fotoaparátov, ktoré sú spojené drôtovou alebo bezdrôtovou sieťou LAN.

Nový 28 a 40 mm objektív ešte tento rok

Nikon dnes dáva do pozornosti vývoj dvoch objektívov, ktoré potešia najmä tých, ktorí radi fotografujú s ľahkou súpravou. Sú to dokumentárne alebo street ohniská NIKKOR Z 28 mm f/2,8 a NIKKOR Z 40 mm f/2.

Naše produkty úspešné aj v TIPA WORLD AWARS 2021: Nikon

Máme tu obdobie udeľovania ocenení, po dizajnérskych Red Dot Award a iF DESIGN AWARD prichádza na rad ocenenie od globálnej autority v oblasti fotografického a zobrazovacieho priemyslu TIPA (Technical Image Press Association). Produkty sú oceňované na základe hlasovania redaktorov prestížnych svetových fotografických a obrazových magazínov.

Získajte viac zo série Z, plaťte menej

Od dnes opäť Nikon šetrí vaše peňaženky. Začína obľúbená akcia Ušetri s Nikon a potrvá viac ako dva mesiace, počas ktorých získate produkty z mirrorless série Z a ďalekohľady Prostaff 3S so zľavou až do 400 € z pôvodnej ceny.

Nikon produkty ocenené iF DESIGN AWARD 2021

Produkty spoločnosti Nikon uspeli aj v ďalšom prestížnom svetovom dizajnérskom ocenení, ktoré je od roku 1953 sponzorované iF International Forum Design GmbH.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.