Kategória "Fotka mesiaca Nikonblogu"

Štvorec v šiestom kole Fotky mesiaca Nikonblogu

Už aj šieste kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu máme úspešne za sebou. Chýba len predstaviť vám víťaza a budeme poznať polovicu finalistov celoročnej súťaže. Možno už teraz sa medzi nimi nachádza celkový víťaz, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111 Eur. Ste zvedaví, kto ním je?

Buďme doma, spoznávajme Slovensko a foťme!

Poďme spolu cestovať po Slovensku a ukázať, čo krásne sa tu dá vidieť a zažiť. Siedme kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu bude cestovateľské a poznávacie.

V júni súťažíme v pomere 1:1

Máme pred sebou posledný júnový týždeň a s ním sa bude pomaly míňať aj príležitosť zúčastniť sa a uspieť v šiestom tohtoročnom kole Fotky mesiaca Nikonblogu. V júni je naša súťaž o forme, na žánri či téme nezáleží. Nie je dôležité čo, ale v akom pomere… 🙂

Fauna, flóra i krajina vo vašich súťažných jarných fotografiách

V jari ste naozaj boli v prírode. Dôkazom je množstvo aktuálnych záberov, ktoré ste si z prírody odniesli. Teším sa hojnej účasti a zaujímavým zistením je, že v jari vás najviac lákali nádherné detaily prebúdzajúcej sa prírody. Až som mal

Fotka mesiaca Nikonblogu: Do štvorca

V júni si vo Fotke mesiaca Nikonblogu zaspomíname na minulosť a zároveň budeme veľmi moderní. Bude to remíza! 1:1 a bude to remíza aj v dĺžke strán vašich fotografií. 1:1 znamená do štvorca.

Do konca mája súťažíme na tému – V jarnej prírode

Máj patrí k najkrajším mesiacom. A kedy inokedy by bol vhodnejší čas nechať naše oči kochať sa nádherami prírody. Viacerí z vás už neodolali a prijali našu májovú fotografickú výzvu. Téma našej súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu znie “V jarnej prírode”.

Vaše veľavravné fotografické príbehy

Príbehy sú každodennou súčasťou našich životov a každý z nás ich vníma jedinečne, vysvetľuje si ich po svojom a každý uprednostníme iný spôsoboch interpretácie. A to je na tom úžasné. Poďme si vyhodnotiť aprílové kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu na tému Príbeh.

V máji v jarnej prírode

Piate májové kolo Fotky mesiaca Nikonblogu bude svieže, optimistické, jarné. V jari je príroda naplnená energiou a nádhernými úkazmi. Tento mesiac je vašou súťažnou úlohou pridávať fotky prírody, ktoré ste zachytil v tomto ročnom období.

Komu sa najlepšie vydarila abstraktná fotka?

Uznávam, marcovou témou Fotky mesiaca Nikonblogu sme vám vašu cestu k celoročnej výhre neuľahčili. Vidím, že pochopiť, čo presne abstrakcia znamená a spracovať túto tému tak, aby jej definíciu aj spĺňala, nebolo pre vás jednoduché.