Kategória "Fotka mesiaca Nikonblogu"

fotka_mesiaca_2019_640

O víťazovi celoročného súťaženia je rozhodnuté!

A je rozhodnuté. Tentokrát som aj celkom rád, že to rozhodovanie o celkovom víťazovi nebolo len na mne. Po mojich, aj niekoľkodňových dilemách, ktoré mám každý mesiac pri vyhodnocovaní jednotlivých kôl súťaže, by bolo naozaj náročné rozhodnúť o jedinom víťazovi.

naj_2019_nikonblog_sk_640

Hľadá sa 12. finalista súťaže!

Do silvestrovskej polnoci 31.12.2019 môžete pridávať súťažné fotografie. V decembri ste úplne bez žánrových a obsahových obmedzení, ale radi by sme medzi súťažnými snímkami videli to najlepšie, čo sa vám v tomto roku podarilo vyfotografovať.

Naj2019_640

Naj 2019: posledné kolo súťaže Fotka mesiace Nikonblogu

Na záver to v súťaži Fotka mesiaca Nikonblogu pojmeme trochu voľnejšie. Akýkoľvek žáner a téma, či ste cestovali, tvorili v ateliéri, fotili prírodu, či ľudí, zblízka či zďaleka… Jediné, čo vaše súťažné fotografie bude spájať, je to, že boli vyfotené v roku 2019 a myslíte si o nich, že sa vám vydarili.

autoportretTitul

Odfoťte sa a vyhrajte! Fotka mesiaca Nikonblogu

November sa blíži ku koncu a opäť nastal čas vás trochu popchnúť. V sobotu je posledný deň mesiaca a pre vás zároveň posledná príležitosť zapojiť sa do súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu s aktuálnou témou autoportrét. Podľa počtu príspevkov, ktoré ste

Blanka Minarikova

Keď pridáte veľa minimalistických fotiek – vyhodnotenie súťaže

Na začiatku mesiaca som si nebol celkom istý, ako u vás uspejem s témou Minimalizmus (alebo Keď stačí málo), ale zdá sa, že dokáže myslieť a vidieť aj skromne, minimalisticky. 🙂 Nahrali ste naozaj veľa vydarených fotografií, ktoré splnili zadanie.