Kategória "#CreateYourLight"

Create Your Light: Portrét v exteriéri a umenie spolupráce!

Brett Florens je módny a svadobný fotograf a Kathrin Schafbauer je športová, módna a lifestyle fotografka. Spoločne v uliciach Santa Cruz de Tenerife hľadali to najlepšie svetlo, v ktorom by navzájom zachytili nádherné exteriérové portréty!

Create Your Light: Neštylizované rodinné momentky s Nikon Z fc!

Čo s a stane, ak objektom fotografovania je vaša rodina, ktorej súčasťou je delfín? V 22. téme #CreateYourLight sa s mirrorless fotoaparátom Nikon Z fc a fotografom divokého oceánu Georgom Karbusom vydáme do nádhernej prírody v okolí Lahinch na západnom pobreží Írska.

Create Your Light: mestská a pouličná fotografia s Nikon Z fc

Jedno mesto, dve generácie. Čo sa stane, keď dvaja fotografi, otec a syn, vyrazia spolu do ulíc s mirrorless fotoaparátom Nikon Z fc? Constantin a Gregor strávili deň v uliciach Stuttgartu s Nikonom Z fc  s ikonickým dizajnom.

Create Your Light 1/2: Keď jedlo fotografuje akčná kameramanka

Fotografka jedla Donna Crous a  kameramanka akčných športov Aurélie Gonin sa stretli, aby zistili a nám ukázali, čo sa dá vykúzliť s prvým mirrorless makroobjektívom radu S NIKKOR Z MC 105mm f/2.8 VR S. Čo sa stane, ak sa spoja dva úplne odlišné kreatívne štýly pri fotografovaní jedla?

#CreateYourLight: Reminiscencia

Projekt #CreateYourLight bol s nami niekoľko mesiacov. Vznikol, aby nás v pohnutých časoch povzbudil k tvorbe kreatívnych fotografií z nášho života, okolia, prírody či ľudí. Nadšenci fotografie, ktorí prijali výzvu a zdieľali svoje výtvory, sa mohli stať súčasťou pestrej galérie na stránkach Nikon. Pozrite si výber z nich.

CreateYourLight: výtvarný portrét s Delphine Diallo

Najnovšia 19. téma #CreateYourLight je venovaná výtvarnému portrétu s francúzsko-senegalskou fotografkou Delphine Diallo. Delphine každou svojou fotografiou rozpráva príbeh. Fotografia je oveľa viac, ako iba obyčajný obraz.

Create Your Light: Fotografovanie alpskej krajiny so Stefanom Forsterom

Stefan Forster je fotograf prírody z východného Švajčiarska. Vydal sa do alpskej krajiny s Nikonom Z 7II, aby nafotil krajinárske snímky a zdieľal svoje tipy ako kalkulovať s počasím a pracovať s objektívmi, aby ste zachytili dokonalé svetlo. Prijmite naše pozvanie a pripojte sa k výzve aj vy!

Sviatočné #Create Your Light s Krolop & Gerst a tímom Nikon

Fotografia ako darček je v týchto časoch výborný nápad. Pre mnohých z nás bol tento rok náročný a fotografia je úžasná v tom, že ňou môžeme zdieľať život s milovanými aj na diaľku. Navyše potešenie z tvorivého fotografovania je krásnym darčekom, ktorý môžete dať sami sebe – veľa zábavy si môžete užiť aj pomocou jednoduchých nastavení, nápadov a trikov.