Výnimočná ponuka pre výnimočný bajonet

Už ste mi viacerí písali a pýtali sa, či toho roku budete môcť využiť tradičnú predprázdninovúakciuna Nikon produkty. Áno, je tu opäť Ušetri s Nikonom! Tentoraz sa potešia tí, ktorí sa rozhodli pre nový mirrorless systém Nikon Z. Práve pre tento systém platí aktuálna akcia.

Ak si v termíne od 19.6. do 19.7.2020 kúpite vybrané modely fotoaparátov Nikon Z a objektívov NIKKOR Z získate zľavu až do 300 Eur.

Do akcie sú zapojení vybraní predajcovia, preto sa pred nákupom u informujte, či váš predajca zľavu poskytuje.

Už prešiel nejaký ten čas odkedy je na trhu stále sa rozrastajúca sa séria mirrorless fotoaparátov a objektívov Z. Prešli už skúškami rôznych fotografov aj videomakerov a presvedčili ich o svojich kvalitách. Zetkové foťáky Z 7 a Z 6 sú súčasťou výbavy aj mnohých profíkov.

Niektorých bezrkadlový systém presvedčil a svoju výbavu kompletne vymenili, alebo doplnili. FTZ adaptér umožnil na nový systém nasádzať aj „zrkadlovkové“ objektívy. Najnovšia APSCéčková Z 50 sa stala skvelým a kvalitným spoločníkom na každý deň. Vďaka menším rozmerom a váhe je praktická a postačujúca na väčšinu bežných situácií.

Tak ako? Aj vás presvedčili Zetkové telá a chceli by ste s niektorým z nich tvoriť? V aktuálnej Nikon akčnej ponuke nájdete zľavu na všetky tri – osobitne telo, telo s FTZ adaptérom prípadne aj so 64GB XQD kartou alebo v sete s objektívom. Ušetríte dokonca aj keď máte video a vlogerské ambície. Akcia sa vzťahuje aj na pokročilú súpravu Z 6 pre video aj súpravu Z 50 pre vlogerov.

Na čo by bolo aj to najlepšie telo bez objektívu? Kvalitný objektív je základ a najbližší mesiac Ušetríte s Nikonom aj na ňom. Ktorý by sa zišiel vám? Svetelná a široká 20 mm, 24 mm, štandardná 35 mm či 50 mm alebo 85 mm portréťak? V akciovej ponuke okrem Zetkových pevných objektívov nájdete aj zoomy 14 – 30mm f/4, 24 – 70mm so svetelnosťou f/4 aj f/2,8. Stačí si len vybrať do 19.7.2020 a ušetriť s Nikonom!

Akčný leták so zoznamom produktov, na ktoré sa vzťahuje akcia Ušetri s Nikonom:

Informácie nájdete na:

www.usetrisnikonom.sk

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *