Prebudenie – 3. kolo Fotky Nikonblogu SK

Keď sme navrhovali koncom roku 2023 témy súťaže Fotky Nikonblogu pre rok 2024, netušili sme, že príroda sa prebudí už koncom februára. Po krátkom aprílovom zakolísaní (veď v apríli sa patrí) je jar opäť v plnom prúde.

Mnohí z vás určite neodolali a neodolajú a vybehnú von aj so svojimi aparátmi zachytiť toto čarovné prebúdzanie. A my sme zvedaví na výsledok. 😊

Foto: Radoslav Černický, Radovan Stoklasa, Julo Kotus, Štefan Condík, Radoslav Gadóczi

Nahrajte do súťaže fotografie, ktoré zachytávajú prebúdzanie prírody či už fauny alebo flóry, alebo aj človeka. Všetko, čo sa vám po zime bude zdať príťažlivé a prívetivé pre váš fotoaparát. Sústreďte sa na krásne živé farby, ktorými to teraz v prírode hrá. Je plná sýtozelenej, žltej, bielej, modrej, fialovej… Nijaká farba nedokáže suplovať prvú jarnú zeleň! Začínajú sa liahnuť vtáčence a rodiť mláďatká zvierat. Ale možno máte medzi svojimi vydarenými zábermi aj niečo z tradícií veľkonočných sviatkov… Jar je úžasná.

Fotografie nahrávajte pod tento súťažný príspevok na Facebooku Nikonu a hrajte o celkovú výhru úžasný full frame fotoaparát Nikon Z f! Stačí sa zúčastniť jedného zo šiestich kôl, umiestniť sa na jednom z troch postupujúcich miest a ste v hre. Všetkých čiastkových výhercov (postupujúcich finalistov) odmeníme aj malou vecnou cenou. Tentoraz to bude cestovný vankúš Nikon.

Tešíme sa na vaše fotografie! 😊

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *