Vyhrajte online kurz Nikon školy. #chcinakurzsnikonem

Osobné interaktívne učenie v tomto čase môžu u nás zažívať iba najmladší žiaci. Čo bolo ešte pred rokom úplne samozrejmé, dnes už nie je. Ostatným zostala iba online komunikácia. Kto mohol, prispôsobil sa a ak sa to dá, fungujeme a spájame sa cez internetovú sieť. Každý kto to vyskúšal, vie, že to nie je ono. Osobné stretnutie obrazovka nevynahradí, ale aspoň na čas dokáže zastúpiť.

Kurz Nikon škola

Nikon škola nie je žiadnou výnimkou a nás mrzí, že sme na nevyhnutný čas museli prerušiť osobný kontakt s vami na našich kurzoch. Učiť sa fotiť cez obrazovku nie je síce ideálne, ale lektori Nikon školy sa rozhodli, že nechcú úplne s vami stratiť kontakt a tak pripravili dva termíny online kurzu Začíname s fotoaparátmi Nikon (Online) 

Prvý kurz bude prebiehať už v nedeľu 22.11. poobede od 15:00 do 19:00 a v stredu 9.12. v rovnakom čase. Lektor Filip Barták sa s vami spojí cez aplikáciu Zoom. Cena kurzu je 20€.

Kurz Nikon škola

Čo by ste povedali na to, keby ste sa tohto kurzu mohli zúčastniť zadarmo? Máme pre vás súťaž. Stačí ak najneskôr do 20.11.2020 nahráte na svoj instagramový profil vašu autorskú fotku na akúkoľvek tému, pridáte hashtag  #chcinakurzsnikonem, označíte a budete sledovať profil @nikon_cz_sk. Aby sme vašu fotku videli, nezabudnite ju nahrať s nastavením súkromia “verejný”.

Troch víťazov online kurzu Začíname s fotoaparátmi Nikon vyberieme ihneď po ukončení súťaže a vyhlásime na Nikonblogu a tiež na Facebook a Instagram profiloch Nikon.


Podmienky súťaže #chcinakurzsnikonem

 

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *