Kategória "Fotosúťaže"

Nikon Photo Contest 2022 – 2023 – poznáme finalistov

Nikon Photo Contest je na svete už od roku 1969. Odvtedy sa rozrástol na jenu z najväčších a najprestížnejších fotografických súťaží na svete. Momentálne je súťaž pre pridávanie fotografií a videa uzavretá a prebieha jej vyhodnocovanie. Medzinárodná porota dospela k akémusi shortlistu fotografií a videí,

Fotka NIKONBLOGU 2023: 2.kolo – Moderná architektúra

Ani sme sa nenazdali a prvé dvojmesačné kolo súťaže fotka Nikonblogu je za nami. Kým ho vyhodnotíme, zverejňujeme tému druhého kola, aby ste sa náhodou doma nenudili a mohli fotografovať, alebo sa ponorili do svojho archívu fotografií.

Ulovte si Nikon Z fc!

Priznám sa, že táto súťaž o novučký Nikon Z fc, ktorú dohodli kolegovia v ČR mi trochu ušla. Stále však máte ešte pár dní, ktoré môžete využiť na zapojenie sa do nej. A ak aj nie, mám pre vás tip na užitočnú aplikáciu,

Finále Fotky NIKONBLOGU 2022

So silvestrovskou polnocou sme ukončili ďalší ročník súťaže Fotka NIKONBLOGU 2022. Tento týždeň sme oznámili víťazov posledného kola. Ostáva už len posledné a zároveň to najdôležitejšie – zhodnotiť súťaž a predstaviť vám celkového víťaza. Poďme na to!

Vyhodnotenie 6. kola Fotky NIKONBLOGU 2022

V šiestom kole našej súťaže Fotka NIKONBLOGU ste ma veľmi potešili. Do tohto posledného kola ste totižto nahrali 345 fotografií a to natoľko dobrých, že do užšieho výberu sa ich dostalo rovných 40. Ďakujem vám za to! 

Fotka NIKONBLOGU 2023: 1. kolo – Food fotografia

A je to tu! Otvárame nový ročník súťaže Fotka NIKONBLOGU 2023! Pripravili sme pre vás nové témy a fotografické výzvy a s nezmenenými pravidlami pokračujeme ďalej!

Súťaž o Nikon Z 30 Vlogger kit vyhodnotená. Kto je víťazom?

Čo na tom, že niektoré časti nášho územia už pokryl sneh… leto sme si uchovali vo svojich spomienkach a my fotografi tiež na svojich snímkach a tiež videách. A leto bolo tiež témou súťaže Leto s Nikonom – #letosnikonem.

Výsledky súťaže EPOTY 2022

Nikon, CIWEM, WaterBear a Arup s potešením vyhlasujú víťazov 15. ročníka súťaže Environmental Photographer of the Year 2022. Cieľom tejto každoročnej súťaže je ukázať výber najinšpiratívnejších fotografií z celého sveta s témou životného prostredia.

Vianočná súťaž s Nikon školou práve spustená!

A máme tu pre vás ďalšiu výzvu na vianočnú súťaž s Nikon školou #vanocesnikonem. Tentokrát však pre zmenu nebudeme zvedaví na vaše fotografie. Budete odpovedať, alebo možno skôr tipovať odpoveď na našu otázku.