Kategória "Fotosúťaže"

Hľadá sa environmentálny fotograf roka, zapojte sa do súťaže!

Tohtoročné pátranie po environmentálnom fotografovi roka je zahájené. Téma životného prostredia je stále aktuálna a nevyhnutná až dovtedy, kým všetci nepochopia, že naša budúcnosť závisí v prvom rade na trvalo udržateľnom spôsobe života.

Keď sa snúbi svetlo s tieňom

Celoročná súťaž o mirrorless fotoaparát Nikon Z 50 pokračuje druhým kolom. Výberom témy „Svetlo a tieň“ sme vám to neuľahčili. Vysoké svetlá a hlboké tiene pri vhodnej scéne môžu urobiť snímku oveľa zaujímavejšou a zosilniť emócie, ktoré fotka vyvoláva. Prečítajte si niekoľko pravidiel a tipov na to, ako a za akých podmienok fotografovať svetlo a tieň.

Porotkyne Nikon Photo Contest o vízii, fotografkách a víťazných snímkach

Fotografky Tanya Habjouqa, Heba Khamis a Delphine Diallo sú majsterky v sprostredkovaní svojho odkazu prostredníctvom jedinečnej umeleckej vízie. Venujú sa aktuálnym témam posilneniu postavenia žien a kultúrnych menšín, tabuizovaných sociálnych skupín až po zložitú politiku. V tomto roku zasadnú do poroty Nikon Photo Contest.

Finále Fotky mesiaca NIKONBLOGU 2020

Súťažili sme celý rok od januára až do decembra, 12 mesiacov, 12 tém či zadaní. Vystriedali sme viacero žánrov a tém, niektoré z nich boli konkrétnejšie, iné voľnejšie, aby sa čo najviac z vás mohlo do súťaže zapojiť. To najdôležitejšie je však pred nami – spoznať meno autora a jeho víťaznú fotografiu.

Kto vyhral dvanáste kolo FOTKY MESIACA NIKONBLOGU?

Najvyšší čas uzavrieť finálovú dvanástku FOTKY MESIACA NIKONBLOGU za rok 2020. Pozrite si súťažné fotky, ktoré najviac zaujali a spoznajte meno víťaza posledného minuloročného kola súťaže.

Posledná šanca súťažiť o fototechniku Nikon za 1 111€!

V dvanástom kole Fotky mesiaca Nikonblogu som zvedavý na fotky, o ktorých si myslíte, že sa vám v tomto roku najviac vydarili, alebo pre vás a vaše spomienky najviac znamenajú. Súťažné fotografie pridávajte do silvestrovskej polnoci.

Nikon Film Festival: súťaž krátkych fimov otvorená

Nikon podporuje tvorbu krátkych filmov. Aktuálne je spustený 11. ročník Nikon Film Festival. Do 17. februára 2021 12:00 môžu autori posielať svoje krátke filmy v dĺžke 2 minúty a 20 sekúnd na tému „GAME“ („HRA“).

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.