Vo februári s Fotkou mesiaca Nikonblogu mierime do mesta!

Povedzte pravdu, kto z vás ešte nevytiahol svoj foťák v meste? Asi je vás málo. Mestá sú fascinujúce miesta, v ktorých pulzuje život. V niečom podobne, ale aj úplne inak ako v prírode. Menšie či veľké, historické alebo moderné, každé má svoj charakter. Mesto je domov aj výkladná skriňa.

Foto: Julo Kotus

Mesto a život v ňom je úžasne fotogenický a neuveriteľne rozmanitý. Nespočetné množstvo podnetov a scenérií. Architektúra, premeny mesta v rôznych ročných obdobiach, nevyčerpateľné obrazy ľudí, nočný život mesta, kultúra. Mesto môže fotiť každý. Nájsť miesto alebo moment, pre ktorý sa oplatí vytiahnuť fotoaparát väčšinou nie je problém. Som zvedavý, ako sa vám bude páčiť nová súťažná téma Fotky mesiaca Nikonblogu:

Mesto

Nech už v meste žijete a je vám blízke, alebo ho navštívite, len keď musíte. Či si všímate len “obal”, alebo ho skúmate hlbšie, hodiny sa prechádzate a nachádzate tie najtajnejšie zákutia. Privstanete si a sledujete ako mesto prebúdza, alebo vám nedá spať nočný život? Trpezlivosť pri pozorovaní a trochu aj odvahu treba, ak sa rozhodnete fotiť cudzích ľudí. Áno, aj streetka sa vojde do našej februárovej témy. 🙂

Tri, dva, jedna … Mesačné kolo na tému Mesto je otvorené!

Foto: Julo Kotus

Do súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu sa môže zapojiť každý a to nahratím fotografie ako komentár k príspevku, ktorým sa na Facebook stránke Nikon vyhlasuje nové kolo súťaže. Fotografie na tému “Mesto” je potrebné označiť tagom #nikonblog022020. Do aktuálneho februárového kola môžete pridávať súťažné fotografie do 29.februára 2020.

Foto: Julo Kotus

Autor vybranej najlepšej fotografie za mesiac február získa monopod Nikon a postupuje do celoročného finále. Tu sa stretne s ďalšími výhercami mesačných kôl, z ktorých bude vybratý celoročný víťaz. Ten získa poukaz na fototechniku Nikon v hodnote 1 111 €! Tešíme sa na vaše fotografie!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *