Ušetri s Nikonom Z 5 až 300€

„Zdá sa, že Nikon vyrobil najlepší základný full frame fotoaparát.“ Takto zhodnotili jednou vetou kvality mirrorless fotoaparátu Nikon Z 5 odborníci z online magazínu DPReview. Na tomto prestížnom recenznom portáli získal Nikon Z 5 zlaté ocenenie – Gold Award.

Určite si zaslúži našu aj vašu pozornosť. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný full frame na fotografovanie. Dobrou správou navyše je, že až do polovice septembra bude ešte dostupnejší. 

Akcia „Ušetri“ sa tentoraz vťahuje na Z 5 a súpravy s objektívom alebo FTZ adaptérom. Od 2.9. až do 15.9.2021 ušetríte pri nákupe u vybraných predajcov až do 300 €.

NIKON Z 5 telo – zľava 200 €
NIKON Z 5 + FTZ ADAPTÉR – zľava 200 €
NIKON Z 5 KIT + 24-50 mm F/4.0-6.3 – zľava 300 €
NIKON Z 5 + 24-50 mm F/4.0-6.3 + FTZ ADAPTÉR – zľava 300 €
NIKON Z 5 + 24-200 mm f/4-6.3 – zľava 300 €
NIKON Z 5 + 24-70 F/4 S – zľava 300 €

Nikon Z 5 má svoje kvality, je ekonomickou verziou Z 6 resp. Z 6II. Na dôležitých parametroch, ktoré zachovali kvalitu obrazu či spracovania fotoaparátu, sa ale pri Z 5 nešetrilo. Ak chcete kvalitné fotografie scenérií krajiny, zátiší, jedla, či z vašich ciest, Nikon Z 5 bude pre vás vynikajúcim spoločníkom. Viac sa o foťáku dozviete z testu, ktorý pred časom vyšiel na Nikonblogu: Dobrý vstup do sveta full-frame fotografie: Nikon Z 5


 Viac info o akcii na: usetrisnikonom.sk


Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.