Kategória "Nezařazené"

Black Friday: Ušetri až 500 €

Akcia BLACK FRIDAY je zameraná na prvé modely Nikon Z 6 a Z 7, ktoré však s najnovším updatom firmvéru získavajú množstvo z oceňovaných vlastností a funkcií ich novších „súrodencov“ Nikon Z 6II a Z 7II. So zľavou kúpite aj model Z 50, samotné telá, súpravy aj vybrané ďalekohľady.

Novinky medzi Nikon softvérmi

Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje uvedenie softvéru NX MobileAir – aplikácie pre smartfóny, ktorá automaticky prenáša snímky nasnímané digitálnymi fotoaparátmi Nikon na server FTP (File Transfer Protocol) bez použitia počítača. Okrem toho oznamuje softvér NX Tether – ľahko použiteľný softvér na prepojené snímanie* digitálnymi fotoaparátmi Nikon, ktorý umožňuje úpravu nastavení fotoaparátu v počítači a podporuje diaľkové snímanie.

Ušetri s Nikonom Z 5 až 300€

„Zdá sa, že Nikon vyrobil najlepší základný full frame fotoaparát.“ Takto zhodnotili jednou vetou kvality mirrorless fotoaparátu Nikon Z 5 odborníci z online magazínu DPReview.

Objavte zázračný mikroskopický svet s Nikon Small World in Motion

Súťaž, ktorá dokumentuje fascinujúci mikro až nano svet Nikon Small World pred desiatimi rokmi rozšírila súťažné príspevky aj o videosekvencie a časozberné videá nasnímané prostredníctvom mikroskopu. Pozrite si tohtoročné víťazné videá.

Od hradu k hradu s formulou F1 a Nikonom

Už ste to videli? Czech & Slovak Road Trip: From Castle To Castle. Štáb Red Bullu strávil niekoľko dní v Česku na Slovenku, aby vzniklo toto 7 minútové video. A Dan Vojtěch bol pri tom ako hlavný fotograf.

Profi video s aktualizáciou firmvéru pre Z 7II a Z 6II

Vy, ktorí upravujete fotografie v nekomprimovanom formáte RAW, viete určite oceniť, že máte pod kontrolou bezstratovú zmenu vyváženia bielej, farieb, lepšie ustrážite dynamický rozsah fotografie. Raw formát zachytí oveľa väčšie množstvo detailov v tieňoch i vo svetlách, a vďaka tomu sa vám otvárajú oveľa väčšie možnosti v postprodukcii. To isté platí aj o videu.

Môžeme sa tešiť na nový Nikon Z 9

Chvíľu to trvalo, ale verím, že čakať sa oplatilo. Koniec koncov ja používam Nikon Z 6 a Z 7 profesionálne už vyše roka a pol a nové modely s vylepšeniami sú na profi použitie ešte vhodnejšie. Hardcore profíci ale konečne dostanú pádny dôvod pre mirrorless Nikon. Ten dôvod sa volá Nikon Z 9!

Vianočný pozdrav z Nikonu

Ďakujeme, že ste v tomto neľahkom roku boli s nami. Vám a Vašim rodinám želáme šťastné a veselé Vianoce!

Univerzálny vojak: Leofoto Summit LM-324C

Leofoto Summit má v strede medzi nohami otvor, do ktorého za pár sekúnd vložíte buď rovnú základňu pod hlavu alebo vysúvateľný stredový stĺpik so základňou alebo kolísku s nivelačnou polguľou. V jednom statíve tak máte s potrebným príslušenstvom vlastne tri špecializované statívy, z ktorých je každá modifikácia vhodná na iný typ fotografie.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.