Športová fotografia v novom kole Fotky mesiaca Nikonblogu

Prišla jeseň a sychravé počasie si nezabudla priniesť so sebou. Po príjemných slnečných dňoch sme zasadli do tepla našich domovov. Aj takýto čas má svoje čaro, ale ak budeme sedieť príliš dlho, prejaví sa to. A my chceme byť predsa zdraví a šťastní. 😊 Tak si poďme kdekoľvek, za akéhokoľvek počasia zašportovať, alebo vezmime na krk naše fotoaparáty a nafoťme ako športujú ostatní, veď aj pri tom budeme mať dosť pohybu a čerstvého vzduchu.  V októbri pokračujeme už desiatou témou fotosúťaže Fotka mesiaca Nikonblogu. Je ňou:

Šport

Aby som vás nepomýlil, nemusí ísť iba o aktuálne fotografie, kľudne môžete športové fotografie hľadať aj v archíve pri tom, ako sedíte na vyhriatej stoličke pred počítačom. Do súťaže môžete pridať fotografie akéhokoľvek športu, v prírode, na štadióne, ceste aj v interiéri. Športovci môžu byť rekreační aj profesionálni, pri tréningu, súťažení, aj pri oddychových športových aktivitách.

Športová fotografia je väčšinou rýchla, ak nefotíte reklamné športové fotky, sú to vlastne momentky. Správne sa postaviť, mať nastavený a pripravený foťák, skomponovať, zaostriť a stlačiť spúšť. A pri tom všetkom sa športovci väčšinou veľmi rýchlo pohybujú. Chce to trochu praxe, ale pekné športové zábery sú odmenou za vynaloženú námahu a možno bude odmenená aj tu u nás v súťaži 😊

Počas celého októbra môžete pridávať súťažné športové fotografie na Facebook stránku Nikon (pod fotografiu témy ako komentár. Fotografiu nezabudnite označiť aktuálnym tagom #nikonblog102020. Posledný  termín pre zapojenie sa do tohto kola súťaže je 31.10.2020. Z pridaných fotografií vzíde jeden víťaz, ktorý získa… Tentokrát to bude prekvapenie. Ukážeme vám ho na obrázku, ale zatiaľ neprezradí, čo to je. Ak máte chuť, môžete si tipnúť. Zároveň sa fotografia dostane do výberu medzi 12 víťazných snímok jednotlivých kôl za celý rok 2020, z ktorý porota vyberie víťaza. No a ten získa voucher na fototechniku Nikon v hodnote 1 111 eur.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.