Posledná šanca súťažiť o fototechniku Nikon za 1 111€!

Už je tu ten čas, keď každý sám za seba a médiá za celú spoločnosť začnú sumarizovať uplynulý rok. Hlavná téma, ktorá zatienila takmer všetky ostatné témy v našej súťaži, je nám všetkým jasná. Rok 2020 bol úplne iný, ako sme si takto pred rokom priali. Psychicky aj fyzicky vyčerpávajúci, ktorý mnohé životy poznačil a zmenil. Na druhej strane dal aj príležitosť spoznať nové okolo nás aj v nás. A som si istý, že mnohé z toho sa vám podarilo zvečniť vašimi fotoaparátmi.

Veľmi ste ma už na začiatku mesiaca prekvapili množstvom pridaných  súťažných fotografií. Uvedomil som si, aké je to úžasné, koľko ste toho napriek nepriaznivým podmienkam videli a vyfotili! Chcem vidieť čo najviac z toho, čo ste tento rok prežili, čím ste žili a povzbudiť nás všetkých, aby sme zahnali nepekné spomienky a sústredili sa na pozitívne myšlienky. Na to, o čo sme po tomto roku bohatší, silnejší, múdrejší. Zdá sa, že sa nám spoločne podarí vytvoriť nádhernú obrazovú spomienku na uplynulý rok. 😊 

V dvanástom kole Fotky mesiaca Nikonblogu som zvedavý na fotky, o ktorých si myslíte, že sa vám v tomto roku najviac vydarili, alebo pre vás a vaše spomienky najviac znamenajú. Do silvestrovskej polnoci 31.12.2020 vložte do komentára k príspevku na Facebooku svoju NAJ (fotografiu) 2020, označte ju tagom #nikonblog122020. Fotografia môžete byť vyfotená akoukoľvek technikou. Tento mesiac súťažíme o powerbanku Nikon a zároveň o posledné miesto vo finálovej dvanástke, spomedzi ktorej v priebehu januára 2021 vyberie porota zložená zo zástupcov spoločnosti Nikon víťaza. Hlavnou cenou je poukaz na fototechniku Nikon v hodnote 1 111,- €!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.