Ešte ste nepridali svoju fotku mesta?

Tohtoročné februárové kolo Fotky mesiaca je špeciálne. Veď predsa len raz za štyri roky, máte jeden deň k dobru 🙂 29. február 2020 je posledným dňom, kedy nám môžete ukázať, ako vy vidíte mesto.

Mestá sú úžasné vo svojich kontrastoch. Fascinujúco pokojné aj plné zmätku, luxusne nablýskané aj špinavé, dýchajúce históriou aj moderne tvarované. Každé mesto je jedinečné rovnako ako každý fotograf. Po „povinnej“ jazde, keď už máme nafotené najfotografovanejšie miesta, nastane čas zapadnúť v dave, zablúdiť v uličķách, fotiť výhľady aj detaily. 
 
Foto: Julo Kotus
Keď tak o tom píšem, mám veľkú chuť vstať od počítača a poslúchnuť môj fitness náramok, ktorý mi niekoľkokrát za deň zabzučí na ruke s ikonkou, ktorá mi káže sa rozhýbať. 🙂 Mám chuť zavesiť si na romeno foťák a vydať sa na prieskum bratislavských ulíc. Už som to dávno nespravil a cítim pre to priam živelnú potrebu.
 
Téma mesto je pre fotografov nevyčerpateľná a ja sa naozaj teším na to, ako ma opäť prekvapíte vašimi obrazmi našich aj zahraničných mestečiek a miest. Možno vďaka nim viacerí dostaneme chuť aj vycestovať za hranice toho „svojho“ mesta. 🙂
Foto: Julo Kotus
Nezabudnite, že už táto sobota je posledným dňom tohto mesiaca a tak aj poslednou príležitosťou zapojiť sa do februárového kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu na tému:
Mesto
 
Najneskôr 29.februára 2020 môžete pridať fotografiu ako komentár pod príspevok o súťaži na Facebook stránke Nikon. Začiatkom marca vyberiem jedného autora fotografie, ktorý získa mesačnú výhru monopod Nikon a zároveň postúpi medzi 12 finalistov. Po skončení celoročnej súťaže, získa jeden z 12 mesačných výhercov techniku Nikon v hodnote 1 111 eur. Teším sa na vaše fotografie!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.