Do konca mája súťažíme na tému – V jarnej prírode

Tak čo, už ste sa nabažili jarnej prírody? Ešte stále nie? Tomu rozumiem, to sa predsa ani nedá. Na jar je v prírode toľko energie a pozitívnych zmien! A keď sa spoja s našou radosťou z teplých slnečných dní a dlhých večerov, je to naozaj úžasné. Všetko do seba náramne zapadá a harmónia prírody priláka aj naše pozorné fotografické oči.

Máj patrí k najkrajším mesiacom. A kedy inokedy by bol vhodnejší čas nechať naše oči kochať sa nádherami prírody. Viacerí z vás už neodolali a prijali našu májovú fotografickú výzvu. Téma našej súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu znie “V jarnej prírode”. K príspevku o súťaži na Facebooku pribudlo od začiatku mesiaca niekoľko desiatok fotografií, ktoré budú súperiť o piate víťazstvo v tomto roku. Ale ja som si istý, že to nie je všetko, čím sa jarnej prírody môžete pochváliť a zabojovať o postup do finále.

Májová téma nie je len o fotografovaní, ale aj o objavovaní. O našom malom návrate k prírode a do prírody, aby sme si ju nezabudli vážiť, užívať, obdivovať. A keď vezmete so sebou aj foťák, verím, že sa vám podarí priniesť pekné zábery. “V jarnej prírode” je široká téma. Môžete vyfotiť celkové zábery krajiny až po detaily, fotiť rastliny aj živočíchy, dokonca aj ľudí v prírode. Zachytiť farby nádherne sýto zelenej trávy a kvety tých najrôznejších farieb a tvarov. Aktivitu malých aj veľkých tvorov, z ktorých každý plní svoju nezastupiteľnú úlohu v tomto nádhernom ekosystéme. Už teraz sa teším, ako budem prechádzať vaše fotky!

Ešte vám zostáva niekoľko dní. 31. máj 2020 bude posledným dňom, kedy môžete pridať svoju fotografiu do súťaže. Stačí na Facebook stránke Nikon k príspevku, ktorým bola začiatkom mája vyhlásená piata tohtoročná téma, nahrať vašu súťažnú fotografiu (môžete pridať aj viac fotografií) a označiť ju tagom #nikonblog052020. Aktuálne kolo súťaže prebieha od 1. do 31.mája 2020. Víťaz tohoto kola súťaže sa stane jedným z dvanástich finalistov a po skončení decembrového kola súťaže bude sa bude uchádzať o hlavnú cenu – fototechniku Nikon v hodnote 1 111 Eur. Okrem postupu získa aj mesačnú výhru – outdoorovú utierku s logom Nikon.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *