Akciová ponuka, tentokrát na zrkadlovky!

Nižšia cena vždy poteší. 😊 Nikon pripravil ďalšiu letnú akciu na svoje produkty. Ku ešte stále aktuálnej akcii Ušetri s Nikonom sa pridáva aj Trade-in bonus!

S Ušetri s Nikonom zaplatíte do 19.7.2021 u autorizovaných predajcov Nikon až o 400 € menej za Nikon Z mirrorless fotoaparáty a objektívy NIIKOR Z. V akciovej ponuke nájdete aj sety a dokonca aj ďalekohľady Prostaff 3S. V Nikone nezabudli ani na tých, ktorí zvažujú kúpu zrkadlovky. Trade-in bonus ponúka možnosť ušetriť práve im. O 200 € lacnejšie kúpite teraz Nikon D850 a D780!

D850 sa veľmi rýchlo po svojom uvedení na trh stala obľúbeným prístrojom profíkov. Je to najvšestrannejšia digitálna zrkadlovka, akú kedy kto vyrobil. Je vhodná pre športových fotografov, pretože má super zaostrovací systém z vyššieho radu Nikon D6 a D5. Zároveň má obrovské rozlíšenie 45 Mpx, takže je vhodná aj pre krajinárov. Má veľký dynamický rozsah. Takisto ju radi využívajú svadobný fotografi, portrétisti. Uživí sa aj v ruke hobby fotografa, nadšenca a rovnako v rukách profíka. Recenziu na D850 si prečítajte tu: Najvšestrannejšia zrkadlovka Nikon D850

D780 je svižná, rýchla a aj keď nemá toľko zaostrovacích bodov ako D850, ale rýchlo sa volia. Je to ideálny fotoaparát pre fotonadšencov. Navyše ako prvá dokázala implementovať slušný autofokus s STM motormi alebo s AFS motormi aj pri live view. Je to taký polkrok medzi zrkadlovkou a mirrorlessom a naozaj to veľmi dobre funguje. Viac sa o D780 dočítate v recenzii: Keď vám napadne hriešna myšlienka: Nikon D780

Akcia Trade-in trvá do 30.7.2021.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.