Zaspomínajte si na leto a vyhrajte!

Tak čo, ešte nostalgicky spomínate na leto? Alebo sa už aj tešíte z príchodu chladnejších dní a čakáte, kým sa príroda zafarbí do fotogenických jesenných tónov?

Všetko má svoj čas a každé ročné obdobie svoje čaro. Jedno nahradí druhé, aby sa nám nezunovalo. 😊 Ale presa len leto je špeciálne. Je nám síce príliš horúco, ale väčšina z nás práve v lete oddychuje a užíva si voľné chvíle intenzívnejšie ako inokedy v roku. Cestovali ste, relaxovali s blízkymi, športovali, vychutnávali si pohodu na festivale, nechali sa ovievať morským vánkom na pláži, či sa skrývali pred slnkom v lese? Je úplne jedno, ako ďaleko od domu ste boli, záleží len na tom, ako ste sa cítili. Niekedy si hovorím, že výnimočné chvíle si treba užívať naplno a nie cez hľadáčik pozerať po najlepšom zábere. Rozumiem tomu, ale i tak málokedy nechám foťák doma. Stal sa mojou súčasťou a pomáha mi vrátiť sa k pekným chvíľam omnoho intenzívnejšie. Ste na tom podobne? Nenechajte svoje letné fotografie iba oddychovať v pamäti vášho počítača, ukážte ich aj nám a máte šancu vyhrať fototechniku Nikon v hodnote 1 111€!

Aj v septembri (a už len necelý týždeň!) pokračuje naša celoročná súťaž Fotka mesiaca Nikonblogu. Pre 9. kolo súťaže sme zvolil multižánrovú tému:

Spomienky na leto

Na žánri či prevedení nám tentokrát nezáleží, radi by sme iba videli, ako ste prežili leto, čo a aké momenty stáli za to, aby ste ich zvečnili.

Do súťaže sa zapojíte uverejnením “letnej” fotografie na Facebook stránku Nikon do príspevku k súťaži a označíte ju tagom #nikonblog092019. Autor najlepšej fotografie mesiaca získa multifunkčnú odraznú dosku s logom Nikon a postup do finále. Nezabúdajte, stačí vyhrať v jednom kole a postupujete medzi 12 finalistov, z ktorých na konci roka vyberie porota toho, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111€! A aj koniec roka sa už blíži. 😊

Tešíme a na vaše fotografie!


Podmienky súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu nájdete tu.


  

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *