Záhradný festival fotografie: Foto v záhrade 2019

Fotoklub NOBAF vás srdečne pozýva na deviaty ročník krásneho fotografického podujatia FOTO V ZÁHRADE. Je to milý a účinný spôsob, ako spropagovať fotografiu širokej verejnosti a stráviť čas s ľuďmi, ktorým podobne učarovala fotografia.

Jednoducho sa niektorí radšej ako slovami vyjadrujeme obrazom. A baví nás čítať obrazové odkazy, ktoré stvárňujú ďalší fotografi a nadšenci fotografie.

Princíp podujatia spočíva vo vystavení svojich fotografií na verejnosti na pripravené siete v ranných (od 10:00) hodinách, kde ich počas dňa môžu hodnotiť ostatní fotografi, okoloidúci chodci a nakoniec poobede aj odborná porota zložená zo zvučných mien slovenskej fotografie. Pre víťazov z ľudového hlasovania i pre výber porotou sú pripravené hodnotné ceny.

Ak máte doma fotografie, ktoré by nemali zostať ukryté pred svetom, chcete vedieť, aký názor má na ne naša odborná porota i laická verejnosť, neváhajte! Z tohto projektu vzišli viaceré talenty, ktoré upútali pozornosť a toto bol ich prvý krôčik v kariére.

Už deviaty krát sa miestom Foto v záhrade stane Medická záhrada a to dňa 7. septembra 2019 od 10 hodiny. Tešíme sa na vaše fotografie a príjemné rozprávanie o vášni, ktorá nás spája, o fotografii.

Medická záhrada, Bratislava

  • 7. 9. 2019 / sobota
  • 10:00 – 12:00 registrácia a vešanie fotografií
  • 13:00 – 16:00 hodnotenie odbornej poroty
  • 17:00 vyhlásenie víťazov

Po celý čas bude prebiehať sprievodný program.

Viac informácií nájdete na www.fotovzahrade.sk

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *