Vianočná súťaž s Nikon školou práve spustená!

A máme tu pre vás ďalšiu výzvu na vianočnú súťaž s Nikon školou #vanocesnikonem. Tentokrát však pre zmenu nebudeme zvedaví na vaše fotografie. Budete odpovedať, alebo možno skôr tipovať 😉 odpoveď na našu otázku. Súťažná otázka znie:

Koľko kurzov Nikon školy sa uskutočnilo od jej založenia v roku 2015 až doteraz (do 30. 10. 2022)?

My ich už máme spočítané a tešíme sa na vaše odpovede. Do súťaže budú zaradené všetky odpovede, ktoré pridáte ako verejný komentár pod hlavný príspevok o súťaži na Facebook. Ako odpoveď sa počíta verejný komentár pod hlavným príspevkom súťaže na Facebooku alebo Instagrame a súťažiaci je povinný sledovať profily na Facebooku a na Instagrame @nikon_cz_sk. Súťažnú odpoveď je nutné nahrať s nastavením súkromia „Verejný“.

Do súťaže budú zaradené iba komentáre zverejnené v termíne konania súťaže – od 17. 11. 2022 do 30. 11. 2022 (do 23:59 h).

Čo môžete vyhrať?

1. miesto: Darčekový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnote 1500 Kč a balíček darčekových predmetov Nikon (Zástera na varenie, kuchynská doska na krájanie a ďalšie drobné predmety)

2. miesto: Darčekový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnote 1000 Kč a balíček darčekových predmetov Nikon (Zástera na varenie, kuchynská doska na krájanie a ďalšie drobné predmety)

3.miesto: Darčekový poukaz na nákup kurzu Nikon Škola v hodnote 500 Kč a balíček darčekových predmetov Nikon (Zástera na varenie, kuchynská doska na krájanie a ďalšie drobné predmety)

4.–10. miesto: Balíček reklamných predmetov.


Podmienky súťaže #vanocesnikonem nájdete TU


 

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *