Spomienky na leto – septembrové kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu

Spomienky na leto – znie to tak trochu nostalgicky, čo poviete. Myslím, že nás bolo dnes ráno viac, tých čo vstali s myšlienkou, že už je po lete. Cez okno už poťahoval čerstvý vzduch, teda aspoň tu u nás neďaleko Bratislavy. Počasie nám jasne dalo najavo, že je koniec prázdninových, dovolenkových, oddychových dní a opäť sa vraciame do zabehnutých koľají. Letné oblečenie a šľapky si možno ešte párkrát oblečieme, ale na terase vonku si takto oblečení do neskorých hodín s vychladeným pivečkom už asi neposedíme.

Vždy, keď sme sa takto po prázdninách vrátili opäť do školy, pani učiteľky sa nás pýtali na najkrajšie zážitky z prázdniny, mali sme o nich rozprávať, alebo ich nakresliť. Niekto vedel hneď a rád sa pochválil, že bol s rodičmi pri mori, iní mali pocit, že nemajú čím, lebo u babky na dvore nie je nič zaujímavé. Čo by ste odpovedali po tomto lete vy? S kreslením vás už nikto trápiť nebude, pár fotiek, ktoré stoja za to, aby ste ich ukázali aj ostatným, určite máte.

Predĺžeme si spolu dovolenkovú atmosféru aspoň pri prezeraní fotografií všetkého, čo ste v lete robili a odvšadiaľ, kde ste boli. A je úplne jedno, či to bolo v exotike, ale len neďaleko na vidieku, či v meste, ktoré ste už dávno chceli spoznať, alebo v tom vašom rodnom, či ste leňošili, športovali, alebo si užívali vzácne chvíle s blízkymi. V septembri si spolu spomínať na leto.

Septembrovou témou súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu je

Spomienky na leto

Nech už ste v lete nafotili pekné dokumentačné, krajinárske, športové fotografie, portréty, zátišia, streetky, či makro, nezabudnite ich pridať do súťaže uverejnením fotografií na Facebook stránku Nikon do príspevku k súťaži. Fotografiu označte tagom #nikonblog092019. Autor najlepšej fotografie mesiaca získa multifunkčnú odraznú dosku s logom Nikon a postup do finále. Nezabúdajte, stačí vyhrať v jednom kole a postupujete medzi 12 finalistov, z ktorých na konci roka vyberie porota toho, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111€!

Tešíme a na vaše fotografie!


Podmienky súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu nájdete tu.


  

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *