Poznáme podobu kryštálovej reprodukcie Nikon Model I pri príležitosti 100. výročia

Pred časom sme zverejnili správu o produktoch Nikon, ktoré boli vyrobené pri príležitosti stého výročia založenia spoločnosti Nikon. Zámerne sme vynechali informáciu o pripravovanom unikáte – kryštálovej reprodukcii. Donedávna totiž nebol známy jej presný vizuál, ale dnes vám už môžeme jeho podobu predstaviť.

Storočnicu oslávi korporácia 25. júla tohto roka. Pri tejto vzácnej príležitosti vznikla v spolupráci s dielňou Swarovski© reprodukcia Nikon Model l.

Nikon Model l bol uvedený na trh v roku 1948. Pri jeho výrobe boli použité najpokročilejšie optické technológie tej doby. Ako spomienku tohto prelomového modelu Nikon vytvorila spoločnosť Swarovski© takmer identickú kópiu aparátu, ktorej sa majstri venovali s detailnou precíznosťou. Nechýba vyryté pôvodné korporátne logo z toho obdobia a dokonca ani text na ojektíve.

Ďalšie informácie o výrobkoch k 100. výročiu možnostiach ich kúpi nájdete na stránkach: https://www.nikon.com/100th/

Spolupráca dvoch renomovaných značiek sa stala príležitosťou pre vytvorenie zberateľského skvostu. Spoločnosť Swarovski© je svetovo známou prémiovou značkou už od konca 19. storočia. Uznávaná je predovšetkým pre svoje excelentné výrobky aj vďaka spolupráci s dizajnérmi svetového mena, poprednými módnymi značkami, výrobcami šperkov, doplnkov, interiérových zariadení či osvetlenia. Množstvo farieb, efektov, tvarov a veľkostí. To všetko ponúkajú kryštály tejto značky a stávajú sa tak pre dizajnérov inšpiráciou, ktorá vznikla z vášne pre detail a presné rezanie. Tieto vlastnosti dodávajú produktom rafinovaný šarm. Navyše sú vyrábané v súlade s prelomovým pokročilým bezolovnatým kryštálovým štandardom. (Kryštálové sklo a ostatné materiály obsahujú maximálne 0,009% olova.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.