Poznaj Slovensko s Fotkou mesiaca Nikonblogu ešte do konca júla!

Zdá sa, že sa nám tentoraz naozaj nepodarilo vymyslieť veľmi originálnu tému. 😉 Fotografické ani iné súťaže vo všeobecnosti nevyhľadávam a napriek tomu na mňa vybehlo viacero reklám a propagácií na súťaže s témou nášho krásneho Slovenska. Ale koniec-koncov to vôbec nevadí. Dôležité je, že nám všetkým ide o to isté. Využiť príležitosť a bez výhovoriek hľadať, vracať sa, byť a stráviť príjemné chvíle v našej domovine. A nemusíte hneď vyraziť do preplnených Tatier, na Slovensku máme veľmi veľa krásnych miest, ktoré stoja za návštevu aj za stlačenie spúšte.

Znie to až neuveriteľne, ale už máme takmer za sebou prvý prázdninový mesiac. Už len pár dní bude naša júlová téma aktuálna. Poznaj Slovensko, tak sme nazvali v poradí siedmu tému celoročnej súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu. Zapojte sa aj vy!

Ako názov témy napovedá, dôležitá je geografická lokalizácia súťažných snímok. Radi by sme videli, čo pekné sa vám zo Slovenska podarilo nafotiť tento rok, alebo aj dávnejšie. Radi uvidíme fotografie dobre známych miest, aj nenápadných, ktoré pozná iba málokto. Najčastejšie od vás uvidíme krajinárske zábery, možno nejakú mestskú krajinu, či architektúru, ale rovnako do témy spadá aj reportáž či dokument, alebo aj správne mienený portrét, živé aj neživé krásy nášho malebného Slovenska. Nezabudnite, že my ľudia, naša história a súčasnosť sme rovnako súčasťou krajiny ako prírodné krásy. Slovensko je fotoganické, stačí ho poobzerať, počkať na pekné svetlo a podeliť sa s nami o vaše najvydarenejšie zábery. Tešíme sa na ne!

Súťaž prebieha na facebookovej stránke Nikon. Zapojiť sa do aktuálneho kola súťaže môžete pridaním fotografie alebo aj viacerých fotografií ako komentár k príspevku o súťaži. Fotografie môžu súťažiť jednotlivo, alebo aj ako séria 3 až 5 fotografií. Sériu označte, aby bola ľahko identifikovateľná. Nezabudnite pridať aktuálny tag #nikonblog072020 a ak to stihnete do 31.7.2020, vaše súťažné príspevky zabojujú o výhru v mesačnom kole a zároveň účasť vo finále, z ktorého si víťaz odnesie ako cenu fototechniku Nikon v hodnote 1 111 Eur.

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *