Posledné tohtoročné kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu je tu!

Je tu dvanásty mesiac, ten ktorý uzatvára rok 2020. Pamätný rok, na ktorý budeme ešte dlho spomínať. Veľa nám vzal, ale určite aj dal. Je to ako vždy a vo všetkom, nič nie je iba čierne a biele. Stačí chcieť a príležitosť zažiť nezabudnuteľné chvíle, či zvečniť neopakovateľné momenty, je tu vždy, len sa treba vzchopiť a žiť naplno za každých okolností. Ťažký rok nám dal príležitosť rásť, stať sa v prvom rade lepšími ľuďmi, ale aj lepšími fotografmi.

Akých bolo posledných jedenásť mesiacov pre vás, čo ste cítili, kde ste ich trávili, koho ste na bezpečné dvojmetrové odstupy stretli? Ako sa to všetko odzrkadlilo na vašej tvorbe, na vašich fotografiách. Boli sme nútení nevzďaľovať sa príliš ďaleko od domova. Možno práve táto situácia nás prinútila, mať iný prístup k životu, ľuďom v našom okolí a aj k tomu, čo vychádza z nás, čo a ako zachytávame na snímače našich aparátov.

Je čas začať sa obzerať o čo sme v tomto roku bohatší a určite byť aj vďační za jedinečnosť momentov, ktoré nám každodenný život priniesol. Tento rok bol plný emócií a som si istý, že sa vám podarilo nafotiť veľa pekných záberov.

Nikon Z 6 + Nikkor Z 35 mm f/1.8S Foto: Julo Kotus

Niekoľko mesiacov nás týmito časmi sprevádza aj výzva #CreateYourLight, ktorou chce Nikon podporiť tvorivosť fotografov a pomôcť prispôsobiť sa novým neštandardným podmienka a zachovať si pritom kreativitu chuť učiť sa, zlepšovať svoje schopnosti a nachádzať nové možnosti. Možno aj v radách  a výstupoch fotografov, ktorí sa do projektu zapojili ste našli inšpiráciu. Projekt pokračuje ďalej, budeme radi, ak ho budete aj naďalej sledovať.   

Ako inak zavŕšiť rok a našu súťaž ako tým najlepším. Otvárame posledné dvanáste kole súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu. Vyberte vaše najlepšie zábery, ktoré ste počas roku 2020 nafotili. Žiadna konkrétna téma ani žáner, nemáme žiadne špeciálne požiadavky okrem toho, že fotografia vznikla v roku 2020.

Téma decembrového kola súťaže je:

NAJ 2020

Súťažné fotografie pridávajte do 31.12.2020 ako komentár k príspevku o aktuálnom kole súťaže na Facebooku Nikon. Súťažné fotografie označte tagom #122020. Najlepšia fotografia v decembrovom kole získa powerbanku Nikon. Víťaz tohto kola zároveň uzavrie dvanástku tohtoročných finalistov a už v januári z nich porota vyberie jedného celkového víťaza za rok 2020, ktorý získa poukaz na nákup fototechniky Nikon v hodnote 1 111€!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.