Môžeme sa tešiť na nový Nikon Z 9

Chvíľu to trvalo, ale verím, že čakať sa oplatilo. Koniec koncov ja používam Nikon Z 6 a Z 7 profesionálne už vyše roka a pol a nové modely s vylepšeniami sú na profi použitie ešte vhodnejšie. Hardcore profíci ale konečne dostanú pádny dôvod pre mirrorless Nikon. Ten dôvod sa volá Nikon Z 9!

Bude postavený bez akýchkoľvek kompromisov, so vstavaným gripom s plnohodnotným vertikálnym ovládaním, dlhšou výdržou, rýchlejšími časmi, snímaniami. Bude to jednoducho TOP model so všetkým, čo k tomu patrí. Veľmi sa teším!

* Vzhľad fotoaparátu sa môže líšiť od fotografie zobrazenej vyššie.

Tlačová správa

Amsterdam, Holandsko, 10. marca 2021: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj prvého vlajkového fotoaparátu pre bajonet Nikon Z: modelu Z 9. Vydanie plnoformátového (formát Nikon FX) mirrorless fotoaparátu je naplánované na rok 2021 a predstavuje významný krok vpred v oblasti technológií a výkonu.

Fotoaparát Z 9 spája priekopnícke technológie od spoločnosti Nikon a prináša najlepší výkon v oblasti snímania statických snímok a videosekvencií v histórii spoločnosti Nikon. Využíva novo vyvinutý vrstvený snímač CMOS formátu FX a nový systém spracovania obrazu. V reakcii na rastúce potreby profesionálov, pokročilých nadšencov a filmárov model Z 9 ponúka podporu nahrávania videosekvencií v rozlíšení 8K, ako aj rôzne ďalšie technické špecifikácie videa, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a pracovným tokom.

Fotoaparát Z 9 prináša nebývalý zážitok z hľadiska vynikajúceho výkonu a prevádzkovej schopnosti a prevyšuje možnosti predchádzajúcich digitálnych jednookých zrkadloviek a mirrorless fotoaparátov.

* Informácie týkajúce sa uvedenia tohto produktu budú oznámené neskôr.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.