Humor vo Fotke mesiaca Nikonblogu

Humor a smiech je korením života. A život bez neho je mdlý, bez chuti. Poďme sa spolu rozveseliť a zlepšiť si náladu.

Je leto, čas, kedy prežívame viac voľných chvíľ, sme o niečo uvoľnenjší ako inokedy. Je ideálny čas zahájiť novú ôsmu tohtoročnú tému súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu s názvom:

Humor vo fotografii

Áno máte pravdu, už sme s touto témou asi pred dvoma rokmi súťažili. Víťaznú fotku si pamätám dodnes. Bola to fotka od Marcela Rebra. Chlapec rozčarovane stojaci pred príliš vysokými pisoármi. Vydarená fotka, vtipný moment bežného života.

Foto: Marcel Rebro

Letmý úsmev aj spontánny smiech môže vyvolať vtipná situácia. Vedieť ju zachytiť na fotku tak, aby vtipnou zostala aj pre nezúčastných deja je naozaj náročné. Na druhej strane fotografi (teda aj vy 😉 bývajú vynikajúci pozorovatelia a vidia aj to, čo ostatným uniká a vedia na to aj rýchlo reagovať. A to všetko sa pri zachytávaní vtipných momentov hodí. Som veľmi zvedavý, ako si s témou poradíte. Nezabudnite, že intenzita úsmevu, ktorý fotkou vyvoláte, nie je najdôležitejšia a ani umiestnenie. Hlavne, že zanecháte pozitívnu energiu a zlapšíte náladu sebe a nám všetkým. 🙂

Photo by Linda Segerfeldt on Unsplash

Do ôsmeho augustového kola súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu sa zapojíte nahratím fotografie do komentára k fotografii výzvy na súťaž na facebookovej stránke. Vtipné fotografie označte tagom #nikonblog082020 a pridávať ich môžete od zverejnenia súťažnej výzvy až do 31.augusta 2020.

Víťaz ôsmeho kola získa monopod Nikon a zároveň postup do finále, v ktorom zabojuje o celoročnú výhru techniku Nikon v hodnote 1 111 Eur.

Nikon-monopod

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.