Drobné zázraky v Nikon kalendári 2020 – zapojte sa do súťaže aj vy!

Fotografická súťaž Nikon kalendár už po jedenástykrát sústreďuje autentické, originálne, nápadité fotografie autorov zo Slovenska a Česka. Za tie roky uspeli v súťaži známi aj začínajúci fotografi. Odmenou im bolo uznanie, dobrý pocit, ale aj vecné ceny, ktoré určite potešili. 🙂 Ale asi najväčšími víťazmi sú každý rok ľudia, ktorým putuje finančná pomoc od spoločnosti Nikon, a aj výťažok z predaja víťazných fotografií. Každoročná súťaž Nikon kaledár podporuje prezentáciu fotografov a je zároveň charitatívnym projektom.

Súťaž Nikon kalendár 2020 je práve teraz v plnom prúde. Pre pridávanie súťažných fotografií je otvorená do 15. septembra 2019 (do 23:59). Tohtoročná výzva pre všetkých fotografov znie:

“Život je séria drobných zázrakov”

Zázraky sa pred našimi očami dejú denno-denne, len ich niekedy prehliadame, stali sa nám všednými a nemáme na ne čas. Ale umelecké duše fotografov vedia kam zamieriť objektív a kedy stlačiť spúšť. Viem, že aj vy s fotoaparátom na krku pozorne sledujete svet okolo a zázraky našich životov vám tak ľahko neujdú. Aj ako člen poroty sa teším, že viacerí už prijali výzvu a podelili sa o svoje zázraky, ich fotografie si môžete pozrieť v galérii súťaže a verím, že sa v najbližších dňoch pridáte viacerí, nech je ich toľko, že pri prezeraní súťažnej galérie na chvíľu zabudneme na všetko negatívne, čo sa deje okolo nás a znovu objavíme čaro každodenných momentov našich životov. Téma súťaže je dostatočne široká, aby vás neviazala do konkrétneho žánru ani výsledku, ale dáva vám voľnú ruku, či oko vašemu umeleckému videniu.

A aby som nezabudol, zaujímavá je určite aj cena pre autora víťaznej fotografie – poukaz na fototechniku značky Nikon v hodnote 50 000 Kč / 1 930 Eur od spoločnosti Nikon CEE GmbH, odštepný závod. Víťaznú fotku, rovnako ako 50 semifinálových a 12 finálových fotografií, vyberie porota. Z 12 semifinálových fotografií bude vytvorený nový Nikon kalendár pre rok 2020. Budú v ňom aj vaše fotografie?

Pravidlá súťaže nájdete tu.

Svoje fotografie môžete nahrávať na stránke súťaže:

nikon-kalendar.cz


Viac o súťaži Nikon kalendár 2020 sa dočítate aj na stránkach nikonblog.sk.


 

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.