Buďme doma, spoznávajme Slovensko a foťme!

Slová SOM DOMA najlepšie vystihovali posledné mesiace. Našťastie nemusíme zostávať medzi štyrmi stenami, ale viacerí z nás sa určite rozhodli “zostať doma” aj počas letných dovolenkových dní. U nás doma na Slovensku. Nemáme more, ale kúpať sa dá aj v sladkých vodách, máme prekrásne hory, prírodu, veľa pamiatok, kultúru a tradície. Aj na Slovensku je čo obdivovať a veľa možností, ako stráviť krásny čas a oddýchnuť si. Teraz je ten správny čas znovu objaviť, ako krásne tu je, spoznať nové, či vrátiť sa na miesta, ktoré milujeme.

Poďme spolu cestovať po Slovensku a ukázať, čo krásne sa tu dá vidieť a zažiť. Siedme kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu bude cestovateľské a poznávacie. Témou súťaže je:

Poznaj Slovensko

Už teraz sa tešíme na vaše fotografie prírodných, či rukou človeka vytvorených krás, dobrosrdečných, šikovných, pracovitých ľudí, tradícií. Je to len na vás, čo objavíte, podmienkou je geografická lokalizácia vašich fotografií – vznikli na Slovensku a ukazujú Slovensko.

Ukážte, čo sa vám páči a možno aj to, čo veľmi nie. Ako krajinu poznačila história a ako do nej zasahuje moderný človek, prastarú či súčasnú architektúru. Kopčeky aj majestátne štíty, pestré lúky a lesy plné života, svieže potoky, vodné plochy aj s ich obyvateľmi. Ľudia sú tiež krásnou súčasťou a dušou krajiny. Ukážte nám svoj pohľad na domovinu, foťte, či vyberajte z archívu fotky v každom ročnom období, pri dennom svetlo, či v nočnom šere.

Do fotografickej súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu sa môžete zapojiť pridaním súťažnej fotografie spĺňajúcej tému do komentára k príspevku o súťaži na Facebook stránke Nikon . Siedme júlové kolo celoročnej súťaže trvá od 1.7. do 31.7.2020. Súťažnú fotografiu je potrebné označiť aktuálnym tagom #nikonblog072020. Do súťaže je možné sa zapojiť aj sériou 3-5 fotografií, v tomto prípade je potrebné jednotlivé fotografie série označiť tak, aby bola jednoducho identifikovateľná. Autor víťaznej fotografie siedmeho kola získa termotašku Nikon a bude zaradený medzi finalistov. Po skončení decembrového kola súťaže bude z 12 víťazov mesačných kôl porotou zo spoločnosti Nikon vybratý celkový víťaz, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111 Eur.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.