Zachyťte zimné svetlo s novou Nikon výbavou! A ušetrite! Akcia trvá už len do 15.1.2020

Atmosféra chladných dní, tajomné slabé svetlo, mráz, ktorý pocítime už pri pohľade na fotografiu zamrznutej krajiny. Zachytávajte nezabudnuteľné momenty novou technikou Nikon! Nikon prichádza so skvelou ponukou, vďaka ktorej pri nákupe vybranej techniky Nikon ušetríte až do 400 eur (na produkt).

Ak ste doteraz váhali či odkladali váš nákup, práve teraz je tá správna chvíľa. Od 15. októbra 2019 do 15. januára 2020 máte možnosť nakúpiť vybrané fotoaparáty, sety, objektívy a modely Coolpix s okamžitou zľavou, ktorá bude odpočítaná ihneď pri nákupe.

Akcia Ušetri s Nikonom po jarnej akcii už druhýkrát vystriedala Cashback. Na rozdiel od Cashbacku, teraz svoje peniaze šetríte ihneď pri nákupe. O zľavu už nemusíte žiadať spätne. Zaplatíte len sumu po jej odpočítaní.

Získali si vašu pozornosť už v praxi zabehnuté a mnohými odskúšané full frame mirrorless fotoaparáty triedy Z, alebo vás láka najnovší prírastok s APC senzorom Nikon Z 50? No možno práve vy ste klasici, ktorí nedajú dopustiť osvedčené modely zrkadloviek od profi modelu D850 až po základný model D3500. Možno by sa vám zišiel menší kompakt do vrecka. V rámci akcie Ušetri s Nikonom získate zľavu na modely rônych kategórií, na fotoaparáty samostatne alebo vo výhodných setoch s objektívmi. A aj na nové Nikon Z objektívy či vybrané AF-S objektívy. Nech sa páči, nájdite si v zozname to, čo práve potrebuje, alebo po čom túžite. 🙂

Zoznam produktov v akcii Ušetri s Nikonom. Uvedené ceny sú po odpočítaní zľavy:

Akcia prebieha od 15. 10. 2019 do 15. 1. 2020 na Nikon Store a u autorizovaných predajcov Nikon.

Viac informácií a zmluvné podmienky na:  www.nikon.sk

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *