Fotka mesiaca Nikonblogu: v marci „Z ríše zvierat“

Po prvých teplejších dňoch všetci spolu s prírodou naberáme nový dych. A zvieratám môže tiež pomaly odľahnúť, aj pre nich nastáva hojnejší čas. Pozitívna energia sa prírodou šíri s každým, čo i len o stupeň teplejším dňom. A práve časť živá, zvieracia časť prírody dostane v marci priestor v našej súťaži.

Aj vy si myslíte, že zvieratá sú aspoň tak dobré a zaujímavé modely ako ľudia?

Photo by Asa Rodger on Unsplash

Tento mesiac dostanete príležitosť ukázať nám akékoľvek fotografie, v ktorých hrajú hlavnú úlohu operené, huňaté, chladnokrvné, štvornohé, so žiabrami, parohami, krídlami, exotické, domáce či divoké tvory. Môžu byť veľké ako slon aj malé ako špenlíková hlavička. Wildlife, portrét, momentka? Na tom nezáleží, využite akýkoľvek žáner aj farebné prevedenie.

Téma tretieho kola súťaže je “Z ríše zvierat”.

Svoje súťažné fotografie nahrávajte na Facebook stránku Nikon do komentárov k príspevku o súťaži tu. Fotografiu označte tagom #nikonblog032019. Najlepší z vás získa praktickú šiltovku s vyšívaným decentným logom Nikon a samozrejme postupuje do finále o poukaz na fototechniku v hodnote 1 111 Eur. Tešíme sa na vaše fotografie!

Vyhodnotenie druhého kola súťaže na tému makro fotografie nájdete tu na stránkach Nikonblogu v pondelok 4.3.2019.Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *