Uzávierka súťažného kola na tému „svadobná fotografia“ sa blíži. Hrajte o fototechniku za 1111€

Milí priatelia fotografie,

máj, mesiac lásky, sa blíži ku koncu a s ním aj koniec ďalšieho kola našej súťaže o fototechniku Nikon v hodnote 1111€. Pravidlá súťaže sú jednoduché – aspoň jedno mesačné kolo vyhrať a zúčastniť sa aspoň ďalších dvoch. Na konci roka z 12 víťazov jednotlivých kôl vyberieme jedného, ktorý vyhrá fototechniku Nikon podľa vlastného výberu v cene 1111€.

tanečná vášeň

Svadobná fotografia, téma na máj 2015

Musím povedať, že na doterajšie témy ste reagovali omnoho výraznejšie, ako na súčasnú tému „SVADBA“. A preto pripomínam, že do konca kola už ostávajú iba tri dni, to znamená do 31.5.2017.

Iba tri dni máte na to, aby ste vybrali svoje nápadité svadobné fotografie a nahrali ich do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu a označili ich tagom nikonblog_5_2017.
Víťaz získava praktický a pekný hrnček Nikon venovaný stému výročiu spoločnosti Nikon a zároveň sa dostáva medzi 12 finalistov, z ktorých vyberieme na konci roka víťaza hlavnej ceny – fototechniky Nikon v hodnote 1111€! (podmienka je zúčastniť sa ešte aspoň ďalších dvoch kôl súťaže).

Tak neváhajte a nahrajte svoje fotografie zo svadby, šanca je veľká… 🙂
Tešíme sa na vaše vydarené zábery!

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

4 komentáre

  1. A za daný mesiac niečo sa vyhráva či ? lebo dal som pred 2 dnami fotky len s tagom a do albumu nic ine to staci ? Vdaka

    1. Áno, stačí. Každý mesiac je nejaká maličkosť a potom ročná hlavná cena za 1111€. Tento mesiac uvedený hrnček s výročným logom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.