Uzávierka fotosúťaží na témy makro a šport už tento piatok

Milí čitatelia,
koniec mesiaca sa nezadržateľne blíži a s ním aj koniec školského roka. Začínajú prázdniny a dovolenky. Nezabudnite nám ale poslať do našej celoročnej súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu svoje fotografie s na tému šport a tiež fotky do súťaže Som Nikon v prírode.
speed

Júnové kolo celoročnej súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu

Tak ako aj doteraz, aj tento mesiac vyhodnotíme najlepšiu fotografiu kola, ktorá získa symbolický darček – tričko s motívom Nikon D5, ale čo je dôležitejšie, jej autor sa stáva jedným z 12 finalistov súťaže a hrá o celkovú výhru – fototechniku Nikon v hodnote 1111€! (podmienkou je aspoň jedna výhra v mesačnom kole a zúčastnenie sa súťaže celkovo v troch kolách).

Neváhajte teda a hrajte o fototechniku vlastného výberu za 1111€. Nahrajte fotografiu zachytávajúcu šport do našej skupiny na Filckr: SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu
Pozor, nezabudnite ju označiť tagom: nikonblog_6_2017.

Vyhrajte makro objektív v súťaži Som Nikon v prírode

Druhá súťaž spoločnosti Nikon nie je na pokračovanie ale jednorazovo v nej môžete vyhrať malý a ľahký, no pritom výkonný makro objektív AF-S DX Micro Nikkor 40mm f2.8 G.

Ako sa do súťaže môžete zapojiť?

Je to jednoduché, stačí na váš súkromný Instagram alebo Facebook účet fotografiu (fotografie)  s prírodnou tematikou (krajina, živá či neživá príroda, detail v prírode) a do popisu pridajte tagy #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode.

Najlepšie snímky vyberie porota spoločnosti Nikon do 10.7.2017. Víťazné snímky budú zverejnené na oficiálnom Facebook / Instagram profile spoločnosti. Autor najlepšej fotografie vyhráva objektív AF-S DX Micro NIKKOR 40 mm f/2,8G.

Zložité? Vôbec. Tak poďte do toho spolu s nami a možno to budete práve vy, kto si vysúťaží praktický objektív.
Súťaž vyhlasuje na svojom Facebook profile aj ambasádor Nikonu Tomáš Hulík.
Pre inšpiráciu si pozrite jeho rozhovor a krásne fotografie v rozhovore.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.