Uzávierka fotosúťaží na témy makro a šport už tento piatok

Milí čitatelia,
koniec mesiaca sa nezadržateľne blíži a s ním aj koniec školského roka. Začínajú prázdniny a dovolenky. Nezabudnite nám ale poslať do našej celoročnej súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu svoje fotografie s na tému šport a tiež fotky do súťaže Som Nikon v prírode.
speed

Júnové kolo celoročnej súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu

Tak ako aj doteraz, aj tento mesiac vyhodnotíme najlepšiu fotografiu kola, ktorá získa symbolický darček – tričko s motívom Nikon D5, ale čo je dôležitejšie, jej autor sa stáva jedným z 12 finalistov súťaže a hrá o celkovú výhru – fototechniku Nikon v hodnote 1111€! (podmienkou je aspoň jedna výhra v mesačnom kole a zúčastnenie sa súťaže celkovo v troch kolách).

Neváhajte teda a hrajte o fototechniku vlastného výberu za 1111€. Nahrajte fotografiu zachytávajúcu šport do našej skupiny na Filckr: SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu
Pozor, nezabudnite ju označiť tagom: nikonblog_6_2017.

Vyhrajte makro objektív v súťaži Som Nikon v prírode

Druhá súťaž spoločnosti Nikon nie je na pokračovanie ale jednorazovo v nej môžete vyhrať malý a ľahký, no pritom výkonný makro objektív AF-S DX Micro Nikkor 40mm f2.8 G.

Ako sa do súťaže môžete zapojiť?

Je to jednoduché, stačí na váš súkromný Instagram alebo Facebook účet fotografiu (fotografie)  s prírodnou tematikou (krajina, živá či neživá príroda, detail v prírode) a do popisu pridajte tagy #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode.

Najlepšie snímky vyberie porota spoločnosti Nikon do 10.7.2017. Víťazné snímky budú zverejnené na oficiálnom Facebook / Instagram profile spoločnosti. Autor najlepšej fotografie vyhráva objektív AF-S DX Micro NIKKOR 40 mm f/2,8G.

Zložité? Vôbec. Tak poďte do toho spolu s nami a možno to budete práve vy, kto si vysúťaží praktický objektív.
Súťaž vyhlasuje na svojom Facebook profile aj ambasádor Nikonu Tomáš Hulík.
Pre inšpiráciu si pozrite jeho rozhovor a krásne fotografie v rozhovore.

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *