Ušetrite na Nikon F objektívoch

Po výhodných akciách, pri ktorých mali príležitosť ušetriť tí, ktorí sa rozhodli pre Nikon mirrorless systém Z, prišiel rad aj na vás fotografov, ktorí ste verní zrkadlovkám. Každý systém má svoje výhody a vyhovuje vám aj podľa toho, na čo najčastejšie zameriavate svoj objektív. A práve objektívy sú momentálne v našej pozornosti.

Do 30. septembra 2020 (vrátane) môžete využiť 10% zľavu na všetky objetívy s bajonetom F*. Za zvýhodnenú cenu tak môžete mať konečne vysnívaný objektív ku svojej zrkadlovke, alebo cez FTZ adaptér aj k mirrorless modelom radu Nikon Z.

Kompletnú ponuku FX aj DX NIKKOR objektívov bajonetu F aj s akciovými cenami nájdete na stránkach Nikon: www.nikon.sk. Tu nájdete aj zmluvné podmienky akcie.

Akciu Ušetri 10% môžete využiť priamo v Nikon Store, alebo u autorizovaných predajcov účastných tejto akcie. Zoznam predajcov nájdete tu.

Vybrali ste si? Ak áno verím, že vám bude v spokojnosti dlho slúžiť 😊

*Akcia sa nevzťahuje na objektívy s bajonetom Z  a ani na objektívy s bajonetom F zakúpené v rámci existujúcich súprav s fotoaparátmi (kit).

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.