Ušetri s Nikonom Zima 2021

Ani tento rok Nikon nezabudol na tých, čo túžia po novej technike. Na zimu opäť pripravil akciu Ušetri s Nikonom. Začala už od piatku 5.11.2021 a potrvá až do polovice januára budúceho roku do 17.1.2022.

Tentokrát môžete pri kúpe u vybraných predajcov získať zľavu z predajnej ceny až do 200 €. Zľava sa vzťahuje na mirrorless fotoaparáty Z 7II, Z 6II, Z 5 a vybrané mirrorless objektívy. Zľavu získajú aj „zrkalovkári“ na modely D850 a D780 a vybrané DSLR objektívy. A pre tých, ktorí si chcú priblížiť vzdialené, je tu akcia aj na ďalekohľady Prostaff 3S, ACULON T02 a Sportstar Zoom.

 


Viac informácií o akciovej ponuke Ušetri s Nikonom Zima nájdete na usetrisnikonom.sk.


 

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.