Súťaž SOM | Nikon v prírode pozná svojho víťaza!

Posledný mesiac ste sa mali možnosť zapojiť do súťaže #SomNikonVprirode, ktorú vyhlásila spoločnosť Nikon s ambasádorom Tomášom Hulíkom. Mali ste možnosť vyhrať kompaktný ale vynikajúci makro objektív AF-S DX Micro NIKKOR 40 mm f/2,8G pre zrkadlovky Nikon DX.

Stačilo, aby ste počas júna 2017 nahrali verejne na váš súkromný  Instagram alebo Facebook účet fotografiu (fotografie)  s prírodnou tematikou (krajina, živá či neživá príroda, detail v prírode) a do popisu pridali tagy #NatureWithNikon a #SomNikonVprirode.

Po mesiaci sme na Facebooku i Instagrame zaznamenali dokopy vyše 700 fotografií! Ďakujeme za váš aktívny prístup. Potešil nás váš záujem o prírodu a náš makro objektív.

Výber víťaza bol realizovaný vo viacerých krokoch a z viacerých hľadísk. Porota vyselektovala užší výber výborných fotografií, z ktorých vzišlo niekoľko finalistov. Všetkých finalistov odmeníme aspoň symbolickým darčekom v podobe výročného hrnčeka s logom stého výročia založenia spoločnosti. Sú to títo súťažiaci: Pavol Derér, Milan Konik, Michal Habaj, Tomino Čontofalský a Rado Gadoczi.

Okrem kvality fotiek porota prihliadala aj na využiteľnosť samotnej ceny výhercom ako i na odhodlanie a entuziazmus súťažiacich. Prienikom týchto faktorov sme dospeli k víťazovi súťaže a výhercovi objektívu. Dianka Ráczová zverejnila na svojom Facebook profile desiatky príjemných fotografií detailov z prírody označených patričným tagom. Porotu zaujalo hneď niekoľko z nich. Prekvapilo más, že Dianka fotí „iba“ setovým objektívom a dosahuje s ním zaujímavé výsledky. Myslíme, že lepšieho výhercu objektívu sme nájsť nemohli. Veríme, že so špeciálnym makro objektívom bude víťazka fotografovať krásne makro fotografie, z ktorých sa budeme tešiť všetci.

Výherná séria ©Dianky Ráczovej

Srdečne blahoželáme! 🙂

No a ešte fotografie spomínaných finalistov, ktorým zašleme upomienkový ale vysoko funkčný hrnček. Aj im gratulujeme k nádherným fotografiám a verím, že ešte uvidíme mnoho ďalších pekných fotografií od nich, možno aj s tagom #Nikon. 🙂

© Milan Konik

© Michal Habaj

© Tomino Čontofalský

© Pavol Derér

© Rado Gadoczi

Ďakujeme vám všetkým za spestrenie letných horúcich dní a prajeme nemenej pestrý zvyšok leta. Ostávame v srdci obrazu, At the heart of the image.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeden komentár

  1. Ale veď to je predsa jedno, setový objektív je pre foto tejto veľkosti úplne v poriadku. Veď koľko ľudí fotí na mobil a napriek tomu tvoria príjemné fotky (aj „makro“). Podstatná je schopnosť vidieť to čo iní nevidia 🙂

    Ale samozrejme blahoželám, autorka fotografií si polepší 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.