Súťaž o Nikon Z 30 Vlogger kit vyhodnotená. Kto je víťazom?

Čo na tom, že niektoré časti nášho územia už pokryl sneh… leto sme si uchovali vo svojich spomienkach a my fotografi tiež na svojich snímkach a tiež videách. A leto bolo tiež témou súťaže Leto s Nikonom  #letosnikonem. Usporiadateľ využil svoje právo, predĺžil termín uzávierky súťaže, a teda výsledky vyhlasujeme až teraz. Hlavného víťaza, presnejšie víťazku, ktorá získava Nikon Z 30 Vlogger kit už poznáme, rovnako ako ďalších štyroch finalistov, ktorí získajú set darčekových predmetov Nikon a poukážku na zľavu pri nákupe fototechniky vo výške 15 %.

Poďme teda k výsledkom. Hlavnú cenu získava slovenská fotografka Veronika Mihaliková, na Instagrame vystupujúca pod nickom @bacovazena. Porotu súťaže o jej prvenstve presvedčil reel z tréningu prešovských volejbalistov. Gratulujeme!

Ďalšie štyri miesta súťaže Leto s Nikonom  #letosnikonem obsadili autori fotografií, ktoré vám prezentujeme nižšie. Patrí im balíček s reklamnými predmetmi a poukaz na 15% zľavu na fototechniku Nikon). A my aj im taktiež gratulujeme!

2. miesto – Jánošiková kolkáreň | Foto: Lenka Krejčí
3. miesto – Passo Dello Stelvio | Foto: Marek Portášik
4. miesto – Istanbul | Foto: Tereza Pazourová
5. miesto – V zajatí slnka II | Foto: Jan Pokluda

Ceny budú výhercom rozoslané počas tohto týždňa, snáď teda dorazia pod Vianočný stromček 🙂

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *