Staňte sa aj vy #Zcreators!

Mirrorless fotoaparáty sú budúcnosť. Ale zatiaľ ešte stále veľa klasikov odoláva a nedá dopustiť na zrkadlovky. A majú v niečom pravdu. Vzhľadom na ich zvyklosti, na niektoré fotografické žánre sú zatiaľ pre nich lepšou alternatívou. Ale je nás čoraz viac, tých čo si našli cestu k novému systému a obľúbili si ho. Zatiaľ má spoločnosť Nikon v ponuke tri mirrorless modely a niekoľko objektívov s novým väčším bajonetom.

K Nikonu Z6 a Z7 sa prednedávnom pridala o čosi menšia Z50-ka. Množstvo používateľov rastie a Nikon zareagoval iniciatívou vytvoriť komunitu, ktorá sa bude navzájom inšpirovať a bude prezentovať svoj pohľad na svet cez hľadáčik prístrojov radu Z. Tak vznikla a postupne sa na Instagrame rozširuje komunita #Zcreators.

Jej členom sa môže stať ktokoľvek, kto svoju fotografiu (alebo video) nafotenú Nikon Z fotoaparátom na Instagrame označí hashtagom #Zcreators.

Fotografi a tvorcovia videí môžu s použitím hashtagu #Zcreators zdieľať obsah, rady a postrehy, vzájomne sa inšpirovať a rozprávať príbehy novým spôsobom.

K prvým  #Zcreators v Európe sa zaradila aj Nórka Lina Kayserová špecializujúca sa na fotografovanie prírody, Francúz Callicles zameraný na cestovateľskú fotku a architektúru aj Talian Alex Barcella, ktorý fotí po celom svete.

Inšpiratívny výber fotiek #Zcreators tvorí galériu na stránkach Nikon. Tu nájdete aj známe mená Nikon fotografov a ambasádorov značky. Môžete si filtrovať fotografie nafotené konkrétnym fotoaparátom či objektívom.

RAY DEMSKI | @raydemski | Nikon Z 6 | NIKKOR Z 24 – 70 mm f/2,8 S
Nadia Meli | @thenadiameli | Nikon Z 7 | NIKKOR Z 35 mm f/1,8 S
MARSEL VAN OOSTEN | @marselvanoosten | Nikon Z 7 | NIKKOR Z 24 – 70 mm f/2,8 S

Sledujte rastúcu komunitu a staňte sa jej súčasťou. Používajte hashtag #Zcreators.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.