SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu pokračuje i v roku 2018!

Súťaž SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu pokračuje i v roku 2018 a to s rovnakými pravidlami. Aj naďalej svoje snímky posieľajte do známej skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickri.

Témy
Súťaž SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu je i naďalej tématickou. Pre každý mesiac vyhlásime jasne definovanú tému, teda ak sa budete chcieť zúčastniť, musia vaše fotografie – či už jedna snímka alebo viac fotografií – spĺňať zaradenie do danej témy. Aktuálnu tému budeme vyhlasovať vždy na začiatku každého mesiaca.

Označovanie fotografií
Svoje snímky, s ktorými sa budete chcieť zúčastniť súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu označte tagom pre konkrétny mesiac. Tag uvedieme pri vyhlásení témy.

Ceny
Každý mesiac bude jedna fotografia vybraná ako najlepšia a jej autor(ka) získa cenu v podobe reklamného predmetu Nikon. Ceny budú taktiež vyhlasované spolu s témami a tagmi na začiatku každého mesiaca.
Na začiatku roku 2019 vyberieme z 12 ocenených fotografií jednu víťaznú. Jej autor(ka) získa od spoločnosti Nikon poukaz na nákup fotovýbavy značky Nikon v hodnote 1 111€. Podmienkou je, aby sa autor(ka) zúčastnil(a) minimálne 3 kôl súťaže SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu.

Porota
Víťazov mesačných kôl naďalej striedavo hodnotia šéfredaktori Nikonblog.cz a Nikonblog.sk – Petr Lindner a Julo Kotus. Hlavnú ročnú cenu vyhodnotí porota zložená zo zástupcov spoločnosti Nikon. Vyhodnotenie prebehne v januári 2019.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.