SOM | Čiernobiela Fotka mesiaca

Naša súťaž SOM | Fotka mesiaca Nikonblogu sa pomaly chýli ku koncu. Áno, už iba dve kolá a zíde sa porota, ktorá vyberie absolútneho víťaza či víťazku s odmenou v podobe poukazu na nákup fototechniky Nikon v hodnote 1 111 €. Ale nepredbiehajme.

© Julo Kotus

Aktuálne nás čaká novembrové kolo na tému Black & White. Predpokladám, že tento žáner nie je nutné ďalej podrobnejšie špecifikovať. Jednoducho čiernobiela fotografia… Vaše fotografie posielajte tradične do skupiny JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu na Flickr a nezabudnite, aby boli označené tagom nikonblog_11_2017. Autor(ka) víťaznej snímky získa cenu od spoločnosti Nikon – sadu náradia na jemnú prácu.

JSEM | Fotka měsíce Nikonblogu

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.