Smejte sa, podeľte sa s humornými fotografiami a vyhrajte!

Posledné prázdninové dni sú tu. Verím, že si ešte užijete príjemný letný čas plný pohody. Dobrá nálada k nemu patrí tiež a verím, že vás neopúšťa. Stihli ste už zachyť fotoaparátom situáciu, ktorá vás naozaj pobavila? Tak sem (teda na Facebook) s vašou momentkou!:) Pridajte ju do našej súťaže a možno práve s ňou sa vám pošťastí a výhra bude vaša. Šance sú vysoké, počas letnej uhorky ste do augustového kola zatiaľ naozaj nenahrali veľa fotografií.

Do uzávierky ôsmeho kola súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu zostáva už iba týždeň! Počas augusta je vašou úlohou zdieľať s nami humorné snímky. Témou je jednoducho Humor. Úsmevné situácie sú súčasťou nášho každodenného dovolenkového aj pracovného života, len možno nie vždy máme čas a chuť byť k nim všímaví. Ale keď to skúsite, všetci vyhráte. Najväčšia výhra je totiž pozerať sa na život s optimizmom, humorom a pozitívnym myslením. Veď to má koniec koncov aj najväčší vplyv na naše telesné zdravie. 🙂

Viem, že aktuálna téma nie je jednoduchá, ale ani naša predstava nie je vyhranená. Neočakávam, že sa pri víťaznej fotografii budeme chytať od smiechu za brucho. Postačí aj úsmevný moment, vtipná situácia. Verím, že sa s ňou ešte trochu „popasujete“.

Na zapojenie sa do augustovej témy Fotky mesiaca Nikonblogu máte čas do pondelka 31.8.2020. Fotografie do súťaže pridávajte vo forme komentára k príspevku na facebookovej stránke Nikon. Víťaz získa monopod Nikon a postup do finále s možnosťou výhry fototechniky Nikon v hodnote 1 111 Eur.

Ďalšie informácie nájdete tu.

Pravidlá súťaže tu.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.