Sloboda pod šírym nebom – májové kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu

Ani sme sa nenazdali a už tu máme máj. Slnečné lúče nás lákajú vyjsť von a nechať sa nimi pozohrievať. Je ideálny čas na pohyb vonku v prírode. Či už je vaším cieľom zamakať si pre štíhlejšiu postavu, alebo pohyb patrí k vášmu životnému štýlu a šport jednoducho milujete, alebo si radi užívate vône kvitnúcej prírody pri prechádzkach, máme pre vás výzvu. Nabudúce si pribaľte foťák.Na májové kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu sme pre vás vymysleli tému:

„Sloboda pod šírym nebom“

inými slovami

„Človek v prírode“

Sme zvedaví na vaše momentky z outdoorových, športových aktivít, pohybu v prírode a to nielen v jari, ale v akomkoľvek ročnom období. Takže kľudne hľadajte aj vo svojich archívoch fotky hoci aj zo zimných mesiacov. Ukážte nám ako sa dá užívať si slodobu, keď ste vonku.

Photo by Fabio Comparelli on Unsplash

Svoje súťažné fotografie nahrávajte na Facebook stránku Nikon do komentárov k príspevku o súťaži. Fotografiu označte tagom #nikonblog052019. Najlepší z vás získa praktickú letnú termo tašku s logom Nikon a samozrejme postupuje do finále. Nezabúdajte, stačí vyhrať v jednom kole a postupujete medzi 12 finalistov, z ktorých na konci roka vyberie porota toho, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111€! Tešíme sa na vaše fotografie!

 
   
 

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *