Seriál Behind the Z

Mirrorless Nikon Z séria už síce nie je novinkou, ale stále si získava viac a viac priaznivcov. Nový typ fotoaparátu si potrebujú niektorí najprv vyskúšať, aby mu mohli začať dôverovať a vedeli sa na neho spoľahnúť vo svojej práci či záľube. Je to podobné, ako keď si pri kúpe vozidla najprv sadnete do takzvanej predvádzačky a preveziete sa po meste alebo ju prevetráte na diaľnici.

Z vlastnej skúsenosti aj z rozhovorov s vami viem, že mnohí po vyskúšaní mirrorlessu bez zaváhania urobili výmenu a svoje „nové“ Zetká by už za zrkadlovku nevymenili. Vývoj ide dopredu a mirrorless prináša mnoho benefitov, zjednodušení a vynikajúcich výsledkov. Pre fotografov profíkov sú najzaujímavejšie vyššie modely Nikon Z 7 a Z 6 a samozrejme novšie verzie Z 7II a Z 6II, ktorých predaj sa ešte len rozbieha.

Na YouTube kanáli Nikon Czech Republic a Instagrame @nikon_cz_sk už niekoľko týždňov môžete sledovať seriál Behind the Z. Rôzni šikovní fotografi, ktorí pracujú so zrkadlovkami, si vyskúšali fotenie so Zetkami a vo videu porozprávali svoje dojmy z používania mirrorless fotoaparátov. Dostali do ruky fotoaparát a vy môžete sledovať, ako a čím ich postupne presvedčil o svojich kvalitách a výhodách.

Fotograf Denis Fueco zatiaľ postupne predstavil fotografov z rôznych žánrov – svadobnej, produktovej, konceptuálnej, glamour, krajinárskej, rodinnej aj portrétnej fotografie. Pridajte sa k sledovateľom tohto seriálu a zoznámte sa s fotografmi, ich prácou a Nikon Z prístrojmi.

Sledujte seriál Behind the Z:

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.