Posledná príležitosť zapojiť sa do septembrového kola súťaže

Prežívať prítomný okamih, byť prirodzený a spontánny. A pri tom mať stále po ruke foťák, zdvihnúť ho v tom najlepšom momente, zvládnuť kompozíciu, svetlo, výraz a krásna momentka je na svete. Viem, nie je to jednoduché. Na fotenie nestrojených záberov, zachytenie skutočnosti treba skúsenosť aj rýchle reakcie. Ale ak neštylizované momentky podaria, sú tie najkrajšie spomienky, pretože sú spomienkami na realitu. Na konkrétnu situáciu, výrazy v tvárach, náladu, svetlo. Dokážu autenticky sprostredkovať či pripomenúť situácie.

Automatické zaostrovanie na oko či tvár, automatické režimy, ale aj sériové snímanie v moderných fotoaparátoch môžu pomôcť s momentkami technicky, ostatné je už na vás. Aj to , či svoje momentky zapojíte do súťaže. Ešte zostávajú posledné tri dni počas ktorých, môžete pridať svoje vydarené momentky do septembrového kola Fotky mesiaca Nikonblogu.

Téma septembrového kola súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu:

Momentky

Ako sa do súťaže zapojíte?

Fotografiu alebo sériu 2 až 5  fotografií pridajte do 30. septembra 2020 ako komentár k výzve na aktuálne kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu na facebookovej stránke Nikon. Fotografiu/fotografie označte tagom #nikonblog092020.

Začiatkom októbra bude vyhlásený víťaz tohto kola, ktorý získa odrazku a zároveň bude zaradený medzi finalistov celoročnej súťaže, ktorí budú súťažiť o techniku Nikon v hodnote 1 111 eur.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.