Oblečte sa do Nikon-u

Jarné tipy na užitočné príslušenstvo z Nikon Store

Priznám sa, že mám rád veci s logom mojej obľúbenej značky, a o to viac, keď predmet, ktorý ju nesie je užitočný a ešte k tomu aj pekný.

Tak vám dnes prinášam niekoľko tipov na užitočné oblečenie či príslušenstvo, ktoré sa vám zíde v skorých jarných mesiacoch s premenlivým počasím. Na Nikon Store, kde tieto produkty nájdete, získate teraz zľavu na toto oblečenie až do 35%.

Softshell bundu Nikon používam už niekoľko rokov a stále drží vietor i dážď od tela pri mojich fotovýletoch. Navyše vyzerá super a je nenápadná čiernou farbou a malým logom. Užitočné sú strieborné reflexné pásiky, ktoré sú cez deň nenápadné, no v noci sa krásne rozsvietia pod lúčmi reflektorov. Aj keď už tento môj typ v Nikon Store nemajú, je tam veľmi podobná softshell bunda a verím, že rovnako kvalitne spracovaná ako tá moja. Na Nikon Store nájdete aj dámske softshell bundy.

Ak nefúka a neprší, postačí vám v jarných mesiacoch aj klasická mikina Nikon. Opäť decentná čierna s jednoduchým logom Nikon pri spodnej hrane.

A keď je ešte teplejšie alebo potrebujete mať na sebe viac odkladacích priestorov, teda uzatvárateľných vreciek, môžete siahnuť po foto veste. Tá je vybavená niekoľkými vreckami po stranách i na hrudi, ktoré sa dajú uzatvoriť a držať tak príslušenstvo v bezpečí.

No a z oblečenia je tu ešte tričko s dlhým rukávom so žltým logom Nikon. Asi netreba vysvetľovať na čo je dobré. 😊

V marcových či aprílových dažďoch dobre padne kvalitná ochrana pred vlhkom, ktorú bundy či mikiny nedokážu poskytnúť. Nič tak nezabráni dažďu dostať sa vám na kožu ako gumená alebo pogumovaná ochrana. A preto, keď je dážď silnejší, pláštenka do dažďa je super nápad. Uvoľnia sa vám ruky od dáždnika a môžete tak voľne fotografovať alebo vykonávať inú činnosť počas dažďa. Pozor, nezabudnite na ochranu vašej fototechniky. V daždi fotografujte iba s prístrojmi, ktoré sú odolné voči stekajúcej vode a vonkajším vplyvom počasia alebo s náležitou ochranou.

No a nakoniec športová šiltovka! Pekná, kvalitne vyrobená s pásikmi a logom Nikon. Šiltovka chráni pred chladom ale aj nechceným oslnením alebo slabým dažďom.

Šiltovkou výber značkového oblečenia vhodný na jarné obdobie končí. Čo vy? Máte nejaký kúsok s logom obľúbenej značky?

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.