Nový Nikon Full Frame fotoaparát mirrorless s novým bajonetom vo vývoji

Amsterdam, Holandsko, 25. júla 2018: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj plnoformátového fotoaparátu mirrorless formátu FX a objektívov NIKKOR vybavených novým bajonetom.

Fotoaparát mirrorless a objektívy NIKKOR, ktoré sa vyvíjajú, umožnili dodať optickému výkonu nový rozmer, pričom sa použil nový bajonet. Fotoaparát mirrorless  je výsledkom pokročilých schopností spoločnosti Nikon v oblastiach optiky a výroby získaných v priebehu vyše storočnej tradície, ako aj špičkovej technológie spracovania obrazu. Výrazne k tomu prispeli aj odborné znalosti nadobudnuté počas vývoja digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon.

Prostredníctvom tohto nového fotoaparátu mirrorless a objektívov NIKKOR, sme odhodlaní umožniť fotografom zachytávať snímky, ktoré sú bohatšie a živšie než kedykoľvek predtým..

Okrem toho sa pre nový fotoaparát mirrorless vyvíja nový bajonetový adaptér. Bude fungovať s objektívmi NIKKOR s bajonetom Nikon F, ktoré sú súčasťou systému digitálnych jednookých zrkadloviek od spoločnosti Nikon, a fotografom poskytne širší výber.

Spoločnosť Nikon bude aj naďalej lídrom kultúry práce s obrazom vďaka uvedeniu nového fotoaparátu mirrorless na trh i zásluhou pokračujúceho vývoja digitálnych jednookých zrkadloviek Nikon, pričom bude spotrebiteľom poskytovať možnosti voľby, aby si mohli užívať jedinečné hodnoty oboch systémov.

Na adrese uvedenej nižšie si môžete pozrieť špeciálny obsah, ktorý sa týka tohto produktu. Môžete sa tešiť na ďalší obsah.

Podrobnosti vrátane dátumu uvedenia na trh a odporúčanej maloobchodnej ceny oznámime neskôr.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.