Nikon vyvíja super teleobjektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S

Amsterdam, Holandsko, 28. októbra 2021: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj superteleobjektívu NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 400 mm a vstavaným telekonvertorom 1,4x pre mirrorless fotoaparáty Nikon Z.

* Vzhľad skutočného produktu sa môže od fotografie zobrazenej vyššie líšiť.

NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S je prvý superteleobjektív NIKKOR Z s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Patrí medzi objektívy NIKKOR Z radu S, ktoré zaručujú maximálny optický výkon. Vďaka hladkému bokehu a vysokému rozlíšeniu objektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S sľubuje realistické snímky výnimočnej kvality.

Objektív bude vybavený vstavaným telekonvertorom 1,4x a novou najúčinnejšou antireflexnou povrchovou úpravou v histórii spoločnosti Nikon. Vďaka vynikajúcej ovládateľnosti a dizajnu, ktorý podporuje nahrávanie videosekvencií, objektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S ponúka profesionálnym fotografom a video tvorcom všetko potrebné pre vyjadrenie sa prostredníctvom obrazu.

Spoločnosť Nikon naďalej pokračuje vo vývoji nových riešení, posúvaní hraníc výkonu optických zariadení pri súčasnom uspokojovaní potrieb používateľov. Prispieva tým k rozvoju kultúry fotografovania a rozširovaniu možností vyjadrovania obrazom.

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.