Nikon vyvíja super teleobjektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S

Amsterdam, Holandsko, 28. októbra 2021: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj superteleobjektívu NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S s pevnou ohniskovou vzdialenosťou 400 mm a vstavaným telekonvertorom 1,4x pre mirrorless fotoaparáty Nikon Z.

* Vzhľad skutočného produktu sa môže od fotografie zobrazenej vyššie líšiť.

NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S je prvý superteleobjektív NIKKOR Z s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Patrí medzi objektívy NIKKOR Z radu S, ktoré zaručujú maximálny optický výkon. Vďaka hladkému bokehu a vysokému rozlíšeniu objektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S sľubuje realistické snímky výnimočnej kvality.

Objektív bude vybavený vstavaným telekonvertorom 1,4x a novou najúčinnejšou antireflexnou povrchovou úpravou v histórii spoločnosti Nikon. Vďaka vynikajúcej ovládateľnosti a dizajnu, ktorý podporuje nahrávanie videosekvencií, objektív NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S ponúka profesionálnym fotografom a video tvorcom všetko potrebné pre vyjadrenie sa prostredníctvom obrazu.

Spoločnosť Nikon naďalej pokračuje vo vývoji nových riešení, posúvaní hraníc výkonu optických zariadení pri súčasnom uspokojovaní potrieb používateľov. Prispieva tým k rozvoju kultúry fotografovania a rozširovaniu možností vyjadrovania obrazom.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.