Ovládací grip MC-N10

Amsterdam, Holandsko, 14. apríla 2022: Spoločnosť Nikon s potešením oznamuje vývoj ovládacieho gripu MC-N10 pre mirrorless fotoaparáty, ktoré využívajú bajonet Nikon Z.

Ovládací grip MC-N10 je príslušenstvo, ktoré umožňuje diaľkové ovládanie mirrorless fotoaparátov Nikon prostredníctvom káblového pripojenia. Umožňuje ovládať rôzne funkcie, čím zvyšuje efektivitu záznamu videosekvencií s malým štábom a rozširuje možnosti pri natáčaní videa. Podporuje aj snímanie statických záberov.

Spoločnosť Nikon bude aj naďalej prispievať k rozvoju kultúry fotografovania s cieľom rozširovať možnosti vyjadrovania obrazom, či už prostredníctvom videosekvencií alebo statických snímok.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Meníme sa na Nikon Europe BV

Chceli by sme vás informovať, že sme podstúpili zmenu štruktúry nášho právneho subjektu. Tieto zmeny nebudú mať vplyv na aktuálne ponúkané služby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Naše oznámenie o ochrane osobných údajov sa zmenilo

Zlepšujeme spravovanie údajov o zákazníkoch v rámci Európy. Odteraz budú naše e-maily odosielané a údaje o zákazníkoch ukladané a spravované centrálne spoločnosťou Nikon Europe BV so sídlom v Holandsku. Táto zmena nám umožní spravovať údaje o zákazníkoch efektívnejšie a bezpečnejšie.

Aktualizované oznámenie o ochrane osobných údajov si môžete prečítať tu.