Naj 2019: posledné kolo súťaže Fotka mesiace Nikonblogu

Konečne nasnežilo aj na nížine a tak naozaj cítime, že to už prichádza. 🙂 O tri týždne sú tu Vianoce a o týždeň neskôr budeme oslavovať Silvestra, spomínať na starý rok a tešiť sa, čo nám prinesie ten nový s dvomi dvadsiatkami.

Je prirodzené, že na konci akejkoľvek etapy akosi hodnotíme. Hodnotíme svoje biznis plány, či sme dosiahli osobné ciele, ako sa nám v živote darilo. A čo váš fotografický rok??? 😉 Ešte je síce len začiatok decembra, ale my sa vás chceme opýtať: „Ako sa vám darilo s fotkami v roku 2019?“ Takto bude znieť posledná téma súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu.

Foto: Julo Kotus | Nikon Z 6, Nikkor Z 14-30 mm f/4 S

Možno sa pri tejto myšlienke niektorým ihneď pred očami zjavila konkrétna fotografia, iní budú musieť ešte chvíľu premýšlať. Máte na to celý mesiac. V decembri by sme chceli vidieť vaše najlepšie fotografie. Téma pre tento mesiac znie:

Naj 2019

Na záver to teda pojmeme trochu voľnejšie. Akýkoľvek žáner a téma, či ste cestovali, tvorili v ateliéri, fotili prírodu, či ľudí, zblízka či zďaleka… Jediné, čo vaše súťažné fotografie bude spájať, je to, že boli vyfotené v roku 2019 a myslíte si o nich, že sa vám vydarili. 🙂

Naša celoročná fotografická súťaž Fotka mesiaca Nikonblogu sa prehupla do posledného 12. kola v tomto roku. Je tu posledná príležitosť pridať do 31. decembra 2019 do komentáru k príspevku na oficiálnej Facebook stránke Nikon fotografiu na tému “Naj 2019” a označiť ju tagom #nikonblog122019. V januári sa dozviete meno výhercu za decembrové 12. kolo súťaže a príde na rad aj zhodnotenie celého roka a vy sa konečne dozviete, kto získa celoročnú hlavnú výhru – poukaz na nákup fototechniky Nikon v hodnote 1 111 Eur. Stačí, ak ste sa stali víťazom aspoň jedného kola súťaže a postupujete do finále, kde odborná porota a zástupcovia spoločnosti Nikon z finalistov vyberú jedného víťaza. Tento mesiac hráme o sadu dvoch pohárov Nikon z vakuového skla.

Tešíme sa na vaše fotografie!

Nikon, termopoháre

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *