Kurzy Nikon školy na Slovensku pokračujú aj počas jesene

A je tu september. Pre oddýchnutých školákov čas opäť sa začať učiť. Čo tak sa k nim pridať? Aspoň na jeden deň. U nás sa známky nedávajú, tak môžete byť bez obáv. 🙂 Učenie s Nikon školou vás bude baviť. Nikon lektori vám pomôžu a poradia, aby vaše fotografie boli lepšie ako doteraz.

Na jeseň tohto roku nájdete v Nikon škole niekoľko kurzov s viacerými termínmi v rôznych mestách na Slovensku. V prípade záujmu je potrebné si miesto na konkrétnom kurze rezervovať na stránke nikonskola.cz. Zároveň tu nájdete aj zoznam ďalších kurzov, ktoré sa konajú v Českej republike.

Začíname so zrkadlovkou Nikon

Ste ešte len úplný začiatočník a chcete sa naučiť používať digitálnu zrkadlovku nielen v automatickom režime? Chcete ju skrotiť, aby vás poslúchala a fotila podľ podľa vašich predstáv? Naučte sa používať tri veličiny, ktorých kombinácia určuje, ako bude vaša fotografia vyzerať: čas, clona a ISO. Pre vás je určený kurz Začíname so zrkadlovkou Nikon.

Termíny kurzu Začíname so zrkadlovkou Nikon:

1.10.2018 Košice

15.10.2018 Kežmarok

22.10.2018 Bratislava

26.10.2018 Trenčín

16.11.2018 Martin

1.12.2018 Trenčín

14.12.2018 Bratislava

17.12.2018 Banská Bystrica

 
Základy portrétnej fotografie

Ak už ovládate svoju zrkadlovku, je načase naučiť sa spraviť pekný portrét. Portrét je predsa najčastejším žánrom, ktorý využívame denne, či fotografujeme svoje ratolesti alebo blízkych a priateľov na dovolenke. Dozviete sa najdôležitejšie informácie, ako si vybrať správny objektív, ktorý nedeformuje a nechá vyniknúť fotografovaného. Ako pracovať a svetlom, aby nám bolo nápomocné pri práci? Nepovšimnutú nenecháme ani dôležitú súčasť takéhoto fotenia a tou je práca s neskúseným modelom. Fotografovanie portrétov patrí k najobľúbenejším a zároveň, ak sa chcete fotografovaním živiť,  k vyhľadávanejším fotografickým žánrom. Základy portrétnej fotografie.

Termíny kurzu Základy portrétnej fotografie:

12.10.2018 Bratislava

26.10.2018 Banská Bystrica

9.11.2018 Trenčín

Základy produktovej a makro fotografie

Popri fotografovaní portrétov je ďalšou zaujímavou (nielen) zárobkovou disciplínou technicky dokonalé fotografovanie produktov, detailov a makro snímok. Cieľom kurzu Základy produktovej a makro fotografie je naučiť vás zvoliť si čo najvhodnejšiu techniku, pracovať s expozíciou, hĺbkou ostrosti a automatickým a manuálnym zaostrovaním.

Termíny kurzu Základy produktovej a makro fotografie:

5.11.2018 Bratislava

7.12.2018 Trenčín

Ovládanie externých bleskov Nikon

Chceli by ste, aby sa externé blesky stali vašimi spoľahlivými pomocníkmi pri práci alebo vašej voľnej fotografickej tvorbe? Na kurze Ovládanie externých bleskov Nikon sa naučíte pracovať s bleskami, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Ako sa vysporiadať s nedostatkom svetla, ale zároveň eliminovať nepríjemné tiene?

Termíny kurzu Ovládanie externých bleskov Nikon:

2.10.2018 Košice

30.11.2018 Bratislava

15.12. Trenčín

Sledujte na Kalendár udalostí, v ktorom okrem termínov fotografických kurzov Nikon školy nájdete aj aktuálne termíny predvádzacích akcií Nikon u predajcov fototechniky v slovenských mestách, na ktorých vám okrem iného Nikon špecialisti predstavia novinku fotoaparáty mirroless Nikon Z7 a Z6.

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *