Góly, body, fotky – júnové kolo súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu

V máji sme vybehli do prírody užiť si slnečné lúče (hoci ich toho roku bolo pomenej). Témou májového kola súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu bola Sloboda pod šírym nebom. A podľa počtu príspevkou, si slobodu užívate najradšej bez zaťaženia akoukoľvek technikou a takéto fotky chýbajú aj vo vašich archívoch. Alebo to bola náročnejšia téma? V júni odskočíme iba o kúsok. Júnová téma totiž znie:

Góly, body, fotky,

alebo jednoducho

športová fotografia

– či už v hale, alebo vonku na ihrisku, v teréne, vo vode, profíci, amatéri, či deti, za každého počasia. Tento mesiac sme zvedaví na vaše fotografie športových výkonov, driny, potu, ale aj na tie pohodovejšie, keď šport je relaxom.

Photo by Mathieu CHIRICO on Unsplash

Fotografovanie športu patrí skôr k tým náročnejším žánrom, ale tak ako športovci, verím, že aj fotografi radi prijímajú výzvy, skúšajú limity a neprestávajú “makať” na sebe a svojich schopnostiach. Tak kto príjima výzvu? Už teraz sa teším na vaše fotografie!

Svoje súťažné fotografie nahrávajte na Facebook stránku Nikon do komentárov k príspevku o súťaži. Fotografiu označte tagom #nikonblog062019. Najlepší z vás získa vodotesný outdoorový vak s logom Nikon a samozrejme postupuje do finále. Nezabúdajte, stačí vyhrať v jednom kole a postupujete medzi 12 finalistov, z ktorých na konci roka vyberie porota toho, ktorý získa fototechniku Nikon v hodnote 1 111€!


 
Podmienky súťaže Fotka mesiaca Nikonblogu nájdete tu.

Zdieľaj

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *