FOTO v ZÁHRADE 2016

Moji priatelia z fotoklubu NOBAF už šiesty krát usporiadajú krásne podujatie v jednej z najznámejších záhrad v Bratislave FOTO v ZÁHRADE. Nikon blog je toho roku mediálnym partnerom tejto výstavy a súťaže.

Je to milý a účinný spôsob, ako spropagovať fotografiu širokej verejnosti a stráviť čas s ľuďmi, ktorým podobne učarovala fotografia. Jednoducho sa niektorí, radšej ako slovami, vyjadrujeme obrazom. A spôsobuje nám radosť čítať odkazy, ktoré takto stvárnili ďalší fotografi a nadšenci fotografie.

img_4387

img_4383

img_4438

Princíp podujatia spočíva v zavesení svojich fotografií na pripravené siete v ranných (od 10:00h) hodinách, kde ich môžu hodnotiť ostatní fotografi, okoloidúci chodci a nakoniec poobede aj odborná porota. Pre víťazov z ľudového hlasovania i pre výber porotou sú pripravené hodnotné ceny. Pre zaujímavosť z tohto projektu vzišli mnohé talenty, ktoré upútali a toto bol ich prvý krôčik v kariére. Spomeniem mladú fotografku, ktorá je úspešná svojimi fotografiami vo viacerých svetových galériách a agentúrach Máriu Švarbovú (Aria Baró). Je možné, že práve ona bude jedným z členov odbornej poroty.

2016_zlty_02-vysoke-loga

Verím, že sa viacerí na FOTO v ZÁHRADE 2016 uvidíme a užijeme si peknú sobotu.

Reporty z predchádzajúcich ročníkov nájdete tu.

No a ešte oficiálne pozvanie usporiadateľov:

Priatelia dobrého svetla, foto nadšenci, aj všetci ostatní,

srdečne vás pozývame na šiesty ročník parkovej výstavy – FOTO v ZÁHRADE 2016.
Ak máte doma fotografie, ktoré by nemali zostať ukryté pred svetom, chcete vedieť aký názor má na ne naša odborná porota i laická verejnosť, príďte 03.09. 2016 do Medickej záhrady. Možno práve vy vyhráte jednu z mnohých cien a všetci spoločne strávime jedno krásne fotografické popoludnie.
Viac informácií na www.fotovzahrade.sk.

Zdieľaj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *